Ankara Golfkent’te 2 Ticari 3 Konut Arsası Satışta

26 Şubat 2016
PAYLAŞ
Ankara Golfkent’te 2 Ticari 3 Konut Arsası Satışta

Turyap, Ankara Golfkent projesindeki 3 konut arsasını ve 2 ticari arsasını satışa çıkardı...

Turyap projesi Ankara Golfkent’in planları hazırlanmış 632 konutluk 3 arsası ile 28 bin metrekarelik 2 ticari alanı satışa sunuldu. Ankara Golfkent projesi adı, bütünlüğü ve bina figürleri korunarak 4 etap halinde her bir etap kendi içinde kent olacak şekilde yaşama geçiriliyor.

Turyap tarafından satışa çıkarılan konut arsaların toplam bedeli 65 milyon 316 bin TL, ticari arsaların toplam bedeli ise 19 milyon 238 bin TL olarak belirlendi. Ankara Eskişehir Yolu’nda yer alan Ankara Golfkent projesi 1 milyon 260 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Golfkent’in 103 bin metrekarelik 639 konutluk arsasının satışı gerçekleşti. Ruhsatı alınmış ve imarı tamamlanmış projenin yapımına kısa zamanda başlanıp 18 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Yeni Metro Hattına Yakın

Golfkent projesi Eskişehir Yolu’nda ilk durağı Çankaya Üniversitesi ve TOKİ Turkuaz Konutları’nda yapımı planlanan Kızılay-Çayyolu-Temelli arasındaki yeni metro hattına yakın mesafede konumlanıyor. Proje kapsamında konut, iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi ve spor tesisine uygun, planları ve projeleri hazırlanmış, ruhsat aşamasında imarlı arsaları kat karşılığı, hasılat paylaşımlı ya da doğrudan satış yöntemiyle Turyap tarafından satılacak.

Birinci Etapta Yaşam Haziran'da Başlıyor

Golfkent projesinin birinci etabında son 57 dairenin satışı devam ediyor. İnşaat çalışmalarında sona gelinen birinci etapta yüzme havuzu, tenis kortu, basket sahası, göletler ve golf sahası bulunuyor. 60 dönüm üzerinde yeşil ve ağaçlı alana sahip olan Ankara Golfkent 1. etabın Haziran ayında teslim edilmesi öngörülüyor.


"Ankara Golfkent’te 2 Ticari 3 Konut Arsası Satışta" haberine ait yorum yok

Yorum Yap