Ankara Golfkent’te 2 Ticari 3 Konut Arsası Satışta

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Şubat 2016
Ankara Golfkent’te 2 Ticari 3 Konut Arsası Satışta

Turyap, Ankara Golfkent projesindeki 3 konut arsasını ve 2 ticari arsasını satışa çıkardı...

Turyap projesi Ankara Golfkent’in planları hazırlanmış 632 konutluk 3 arsası ile 28 bin metrekarelik 2 ticari alanı satışa sunuldu. Ankara Golfkent projesi adı, bütünlüğü ve bina figürleri korunarak 4 etap halinde her bir etap kendi içinde kent olacak şekilde yaşama geçiriliyor.

Turyap tarafından satışa çıkarılan konut arsaların toplam bedeli 65 milyon 316 bin TL, ticari arsaların toplam bedeli ise 19 milyon 238 bin TL olarak belirlendi. Ankara Eskişehir Yolu’nda yer alan Ankara Golfkent projesi 1 milyon 260 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Golfkent’in 103 bin metrekarelik 639 konutluk arsasının satışı gerçekleşti. Ruhsatı alınmış ve imarı tamamlanmış projenin yapımına kısa zamanda başlanıp 18 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Yeni Metro Hattına Yakın

Golfkent projesi Eskişehir Yolu’nda ilk durağı Çankaya Üniversitesi ve TOKİ Turkuaz Konutları’nda yapımı planlanan Kızılay-Çayyolu-Temelli arasındaki yeni metro hattına yakın mesafede konumlanıyor. Proje kapsamında konut, iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi ve spor tesisine uygun, planları ve projeleri hazırlanmış, ruhsat aşamasında imarlı arsaları kat karşılığı, hasılat paylaşımlı ya da doğrudan satış yöntemiyle Turyap tarafından satılacak.

Birinci Etapta Yaşam Haziran'da Başlıyor

Golfkent projesinin birinci etabında son 57 dairenin satışı devam ediyor. İnşaat çalışmalarında sona gelinen birinci etapta yüzme havuzu, tenis kortu, basket sahası, göletler ve golf sahası bulunuyor. 60 dönüm üzerinde yeşil ve ağaçlı alana sahip olan Ankara Golfkent 1. etabın Haziran ayında teslim edilmesi öngörülüyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kartal Park 34'te 60 ay 0 faiz fırsatı

Kartal Park 34'te 60 ay 0 faiz fırsatı

Demir Yapı Organizasyon, Hak Yapı, İsmail Demirtaş Beton işbirliği ile inşa edilen Kartal Park 34 pr

25 Eylül 2017


İBB'den satılık 5 arsa

İBB'den satılık 5 arsa

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 4 Ekim günü Eyüp, Şişli, Kurtköy ve Kartal'da bulunan 5 arsasını sat

24 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat