Ankara Karşıyaka Yeni Pazar Yeri 2017’de Açılıyor

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

02 Şubat 2016
Ankara Karşıyaka Yeni Pazar Yeri 2017’de Açılıyor

Yenimahalle Belediyesi tarafından 3 ay önce temeli atılan Ankara Karşıyaka yeni kapalı Pazar yeri projesinde çalışmalar son sürat devam ediyor...

28 bin metrekare alan üzerinde yükselen Karşıyaka Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi projesi A, B, C, D, E ve F Blok olmak üzere 6 bloktan oluşuyor.

2017'DE AÇILIYOR
2017 yılı sonunda hizmete açılması planlanan Pazar alanı projesinde E ve F bloklarda katlar yükselmeye devam ederken, diğer bloklarda da iksa sistemleri çalışması yapılıyor.

Proje kapsamında bay ve bayan yüzme havuzu ve fitness merkezleri, pilates-yoga vb. salonlar, Türk hamamı hizmeti içeren spor kompleksi, yaz-kış hizmet vermeye hazır mekanik havalandırmalı, teknik donanımları yüksek düğün salonları, akvaryum gezi alanları ve kafeteryalar, tiyatro, konser, seminer vb. olanaklara hizmet verebilecek çok amaçlı salon, gençlik merkezi, ikinci bahar lokali, etüt merkezi ve yaklaşık 150 çocuğa okul öncesi hizmet verebilecek kapasitedeki kreş yer alıyor.

TAZİYE EVİ DE VAR
200 bin metrekarelik taziye evini de içinde barındıran Ankara Karşıyaka yeni pazar yeri ve sosyal tesisi projesinde meydan ve sokaklar güneş kontrollü camlarla kapatılarak yaz kış hava şartlarından korunaklı bir alışveriş imkanı sunulacak.

HALK TİPİ AVM
Halk tipi AVM olarak yorumlanan yapıda hizmetin verileceği projenin Karşıyakalılara sosyal ve kültürel anlamda değer katması bekleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Albatros Parkının Yeni Sahibi!

Albatros Parkının Yeni Sahibi!

İstanbul Büyükçekmece'de yer alan tartışmalı Albatros Parkının ihalesi tamamlandı. İşte ihaleyi kaza

20 Nisan 2017


Akıllı Şehirler Yapılacak!

Akıllı Şehirler Yapılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5.Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fu

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.