Ankara Yenimahalle Belediyesi’nden Satılık 78 Daire

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Kasım 2015
Ankara Yenimahalle Belediyesi’nden Satılık 78 Daire

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı mülkiyeti belediyeye ait 78 adet daireyi satışa çıkarıyor...

Ankara Yenimahalle Belelediye Başkanlığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde bulunan mülkiyeti belediyeye ait 78 adet daireyi satışa çıkarıyor.

Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 64470 ada 4 parseldeki C blokta 15 adet konut ve B bloktaki 63 adet konut "kapalı teklif usulü" ile satılacak.

16 milyon 391 bin 500 TL muhammen bedeli ile satışa çıkacak olan Ankara Yenimahalle Belediyesi konut satışında geçici tenimat ise 3 milyon 278 bin 300 TL.

3 Aralık 2015 Perşembe günü saat 14:00'da yapılacak olan ihale, Yenimahalle Belediye Başkanlığı hizet binasında (3.kat) toplanan encümen huzurunda gerçekleşecek.

Taşınmazlara ait geniş ve teferruatlı bilgiyi içeren şartname hergün çalışma saatleri içinde Yenimahalle Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Emlak şubesinde görülüp bin TL karşılığıda satın alınabiliyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin şartnameye uygun hazırlanan tekliflerin 3 Aralık Perşembegünü ve en geç saat 12:00'a kadar sıra numaralı alındılar karşılığında ihale komisyonu başkanlığına vermeleri gerekiyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.