ANT Yapı Antwell projesiyle sağlık rezidansı ilkine imza atıyor

Ant Yapı hayata geçireceği Antwell Life Care Residence projesini tanıttı. Çamlıca’da inşa edilen proje sosyal donatılarıyla yatırımcısına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

26 December 2017
ANT Yapı Antwell projesiyle sağlık rezidansı ilkine imza atıyor Yurtiçinde ve yurtdışında inşa ettiği projelerle dikkat çeken Ant Yapı Çamlıca’da hayata geçirdiği Antwell Life Care Residence projesinin lansmanını yaptı. Çamlıca2nın eteklerinde zengin sosyal donatılarla rezidans hizmeti sunacak olan Antwell Life Care Residence projesi sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verecek şekilde dizayn ediliyor. Proje, dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olarak hayata geçiriliyor.

Yüksek hizmet kalitesi, konfor ve teknolojik altyapı ile yükselen Antwell Life Care Residence projesini portföyüne eklemeye hazırlanan Ant Yapı, yeni projesinde Türkiye’nin alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu ile işbirliği gerçekleştirecek. Antwell içinde oluşturulan sağlık birimi, gün boyunca Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanacak.

Proje, Çamlıca’da Emaar Square’in hemen yanında ve Çamlıca İş Merkezi’nin karşısında konumlanacak. Sosyal yaşam alanlarına erişilebilir mesafede inşa edilen Antwell Life Care Residence projesi, çevre yollarının kesiştiği, farklı toplu taşıma seçeneklerinden faydalanılabilecek bir lokasyonda yer alıyor. Ayrıca projede shuttle hizmeti ile Antwell sakinlerinin merkezi toplu taşıma araçlarına kolaylıkla ulaşabilmeleri de hedefleniyor.

“TÜRKİYE’DE İLK SAĞLIK REZİDANSI’NI HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Sağlık rezidansı hizmetini, Türkiye’de ilk olarak gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını dile getiren Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, “Ant Yapı olarak hayatın farklı dönemlerindeki ihtiyaçlara cevap verebilecek bir projeyi Çamlıca eteklerinde hayata geçiriyoruz. Ant Yapı Dostları’nın en güzel dönemlerinde hayatın tadını çıkaracakları kapsamlı bir proje tasarlamaya karar verdiğimizde, dünyadaki gelişmeleri izledik, uzun uzun araştırdık ve Antwell’i ülkemizde ilk örnek olacak şekilde kurguladık. Kapsamlı bir sağlık hizmetini, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu ile iş birliğine giderek, Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sunmayı planladık. Bunun yanında esneklik ve eşitlik ilkeleriyle her ihtiyaca hizmet verecek şekilde dönüştürülebilen bir mimari tasarım hayal ettik. Bugün itibarıyla, üzerinde titizlikle çalışarak tüm sosyal beklentilere karşılık verecek projemizi ve hayalimizi gerçeğe dönüştürüyoruz” diye konuştu.

"KİŞİYE ÖZEL 7/24 SAĞLIK HİZMETİ SUNULACAK"

Projeye sağlık hizmetleri kapsamında dahil olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Acıbadem Sağlık Grubu Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rasim Topuz, “Acıbadem Sağlık Grubu olarak, sektöründe yeniliklere imza atacak olan Antwell projesinde, sağlık alanında mobil çözümler sunan Acıbadem Mobil Sağlık şirketimizle yer alacağız. Antwell’de kişiye özel 7 / 24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacak. Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanacak. Sektörün önemli oyuncularından biri olan Ant Yapı’yla, sağlık rezidansı temasında örnek teşkil edecek Antwell projesinde yaptığımız işbirliğinden mutluluk duyuyoruz” dedi.

FARKLI REZİDANS SEÇENEKLERİ

Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekare inşaat alanı üzerinde, 3 bodrum kat, zemin, 8 konut katı ve çatı katı olmak üzere toplam 13 kat şeklinde yükseliyor. Projede 157 rezidans birimi ve 13 ticari birim yer alıyor. Akıllı bina olarak tasarlanan konutları ise 1+0, 1+1 ve 2+1 rezidans seçeneklerinde oluşuyor.

ANAHTAR TESLİM KONUT VE SAĞLIK HİZMETLERİ

Anahtar teslim olarak sunulan projede ortak hobi alanları, sosyal alanlar ve eğitmen desteği alabilecekleri spor tesisleri, diyetisyen desteğinin yanı sıra, diyetisyen tarafından hazırlanan özel menüleri sunan bir restoran yer alıyor. Bunların yanı sıra Antwell Life Care Residence projesinde özel etkinlik alanları, atölye ve alışveriş mekanları, gezi organizasyonları ve etkinlik planlamalarıyla beraber, rezervasyon destek hizmeti de yer alıyor.

“YURT İÇİNDE YENİ PROJELERİN ÖN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR”

Yurt içindeki projelerle ilgili de konuşan Mehmet Okay, “Geçtiğimiz dönemde Antasya, Antteras ve Antplato projelerimizi teslim ettik. Yurtiçindeki taahhüt işlerimizden İş GYO’nun Kartal’daki karma projesi Manzara Adalar’ı da Mart 2018’de teslim etmeyi planlıyoruz. Bunun yanında Türkiye’nin en değerli lokasyonlarından Bodrum Aspat’ta hayata geçirmeyi planladığımız yeni bir konut ve otel projesinin de ön çalışmaları devam ediyor” diye ekledi.

“YURT DIŞINDA 86. SIRADAYIZ”

Okay yurt dışındaki yeni projeleriyle de ilgili ise, “1990’lı yılların başından bu yana Rusya ve Türkî Cumhuriyetler’de çok sayıda başarılı projeye imza attık. Uluslararası alanda en çok iş yapan 250 müteahhit arasında 86. sıradayız. Hedefimiz sıralamada ilk 50’ye çıkmak. Halihazırda Rusya’da devam eden işlerimizin tutarı 1,78 milyar dolar olup, Domodedovo havalimanı dahil 23 proje ile devam ediyoruz. Ayrıca Türkmenistan’da çevre teknolojileri üzerine 100 milyon dolar tutarında iki adet temiz su tesisi projemiz sürüyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da yaklaşık 145 milyon pound (yaklaşık 200 milyon dolar) değerindeki projelerimizde çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Amerika’da ise Florida-Miami ile New York’ta kurduğumuz şirketler ve ofislerimizle, yaklaşık 150 milyon dolarlık taahhüt işleri için iş geliştirme çalışmalarını sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum