Ant Yapı’dan Yeni Proje: Antmono

İstanbul Ümraniye'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 April 2016
Ant Yapı’dan Yeni Proje: Antmono

Bugün Fraser Place Antasya Istanbul'un açılışını yapan Ant Yapı, Ümraniye'de Antmono isimli yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor...

Ant Yapı İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye'de hayata geçirdiği Fraser Place Antasya Istanbul açıldı. Ant Yapı’nın İstanbul’daki ikinci lüks servisli “residence” konseptli projesi olan Fraser Place Antasya Istanbul'da kalanlar Frasers Hospitality’nin hizmetlerinden faydalanacaklar.

YURTİÇİNDE 250 MİLYON DOLARLIK TURİZM YATIRIMI

Ant Yapı’nın Antmare Otel Alaçatı, Radisson Blu Hotel Istanbul Asia ve Fraser Place Anthill Istanbul ve Fraser Place Antasya Istanbul ile birlikte yurt içindeki turizm yatırım projelerinin toplam değeri 250 milyon dolara ulaştı.

İSTANBUL'DA 200 BİRİME ULAŞTI

Ant Yapı İstanbul'daki Antasya ve Anthill projelerinde 1+1 ve 2+1 olmak üzere Fraser Place kapasitesini toplam 200 birime çıkardı.

İlk lüks servisli residence daireler konseptini 5 yıl önce Anthill ile hayata geçirdiklerini belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Fraser Place Antasya Istanbul ile 7 yıldızlı otel konforunu Anadolu Yakası’na da getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Antmono PROJESİ GELİYOR

Mevcut projeler ve yeni projeler hakkında bilgi veren Okay, Ümraniye'de Antasya yakınında yeni bir projeye başlayacaklarını söyledi. 30 milyon dolarla yaşama geçirilecek olan Antmono projesi tek blok halinde yükselecek.

Özel sosyal donatıları ile butik bir proje olacak olan Antmono projesi toplam 87 adet konuttan meydana geliyor. Kısa sürede başlanması planlanan Antmono projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

ÜNALAN'DA OFİS VE RESİDENCE KONSEPTLİ KARMA PROJE

Ant Yapı 90 milyon dolar değerinde yeni bir projeye daha start verecek. Henüz planlama çalışmaları devam eden proje Küçük Çamlıca-Ünalan’da bulunan arsa üzerinde yaşama geçirilecek. Proje ofis ve residence birimleri yer alacak.

Antplato YIL SONUNDA TESLİM

150 milyon dolar değerinde Üsküdar Beylerbeyi'nde hayata geçirilen Antteras projesinin 2. etabına bu yıl başlayacaklarını söyleyen Okay, Basın Ekspres yolundaki Antplato projesini ise yıl sonu teslim etmeyi hedeflediklerini açıkladı.

RUSYA'DA 1,85 MİLYAR DOLARLIK PROJE DEVAM EDİYOR

Rusya’da halihazırda 1,85 milyar dolar tutarında işlerin olduğunu söyleyen Okay, "Domodedovo havalimanı dahil 20 proje ile devam ediyoruz. Ayrıca Türkmenistan’da çevre teknolojileri üzerine 100 milyon dolar tutarında iki adet temiz su tesisi projemiz devam ediyor." dedi.

İNGİLTERE'DE YENİ PROJELER İÇİN GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Londra’da 40 milyon pound değerindeki projeye başladıklarını belirten Okay, yeni çalışmalar için görüşmelere başladıklarını söyledi. Okay, Amerika Miami’de kurdukları şirket sonrası da yeni iş geliştirme çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum