Antalya Kepez’de 2 Sanayi Sitesi Yenileniyor!

Antalya Kepez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Ekim 2015
Antalya Kepez’de 2 Sanayi Sitesi Yenileniyor!

Kepez Belediyesi, Hurdacılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi ile İnşaat Malzemecileri Sitesi’nin modernleşmesinin önünü açacak, imar revizyonu gerçekleştirdi...

Kepez Belediyesi, 2 sanayi sitesinin modernleşmesi için gereken imar revizyonunu tamamladı. Ünsal Mahallesi’ndeki Akdeniz Sanayi Sitesi içinde yer alan Hurdacılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi ile İnşaat Malzemecileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi esnafı, kendilerini sık sık ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’den, bu yönde isteklerde bulunuyordu.

KAT ARTIŞTI SAĞLANDI
Sanayi sitelerindeki en önemli değişim, 1 kat olan kat artışı oldu. Sanayi esnafı, Kepez Belediyesi Meclisi’nden onaylanan bu revizyon ile var olan yapılarının üzerine birer kat daha çıkabilecek. Aynı zamanda var olan yapılarını yıkabilecek olan esnaf, yeni imar düzenlemesine uygun olarak 2 katlı daha modern bir işyeri yapabilecek.

KEPEZ’İ MODERNLEŞTİRİYORUZ
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Geçen dönemde Akdeniz Sanayi Sitesinde tanınmış olan imar imkanlarının, bu iki sitelere de tanımış olacağız. Kepez’in gelişmesi, güzelleşmesi, modern ticaret merkezlerinin oluşması adına bu adımı attık” dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat