Antalya Tema Park 1 Temmuz’da Açılıyor

16 Haziran 2016
PAYLAŞ
Antalya Tema Park 1 Temmuz’da Açılıyor
Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land of Legends Theme Park, 1 Temmuz’da açılıyor. Dev park Antalya Belek’te yer alıyor…

Antalya Belek’te yer alan Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence merkezi The Land of Legends Theme Park 1 Temmuz’da açılıyor.

Emaar Gayrimenkul PJSC tarafından hayata geçirilen Antalya Tema Park projesi etkileyici mimarisi ve eğlence dünyasının dahisi olarak bilinen Franco Dragone’nin yaratıcılığıyla yepyeni bir eğlence konseptinin öncülüğünü yapacak.

1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Antalya Tema Park projesinin tüm etapları tamamlandığında yatırım değeri 4 milyar TL’yi bulacak.

Türkiye turizmine katma değeri yüksek bir proje kazandırdıklarını söyleyen Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “The Land of Legends Theme Park, hayata geçireceğimiz yeni nesil eğlence destinasyonlarının ilk halkası. Bu proje ile sadece bir otel, temalı park, alışveriş üniteleri, su parkı değil, hepsinin ötesinde yeni bir destinasyon oluşturuyoruz. Antalya’nın zengin ürün çeşitliliğine yeni bir renk getirecek olan bu projeyi hayata geçirmekteki amacımız, ülkemizi ve yakın coğrafyamızı kapsayan bölgede yaşayan yaklaşık 3 milyar insanın eğlence ve tatil kararlarını verirken ilk tercihleri arasında yer almaktır” dedi.

"Antalya Tema Park 1 Temmuz’da Açılıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap