Antalya Tema Park 1 Temmuz’da Açılıyor

Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land of Legends Theme Park, 1 Temmuz’da açılıyor. Dev park Antalya Belek’te yer alıyor…

16 Haziran 2016
Antalya Tema Park 1 Temmuz’da Açılıyor Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı The Land of Legends Theme Park, 1 Temmuz’da açılıyor. Dev park Antalya Belek’te yer alıyor…

Antalya Belek’te yer alan Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence merkezi The Land of Legends Theme Park 1 Temmuz’da açılıyor.

Emaar Gayrimenkul PJSC tarafından hayata geçirilen Antalya Tema Park projesi etkileyici mimarisi ve eğlence dünyasının dahisi olarak bilinen Franco Dragone’nin yaratıcılığıyla yepyeni bir eğlence konseptinin öncülüğünü yapacak.

1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Antalya Tema Park projesinin tüm etapları tamamlandığında yatırım değeri 4 milyar TL’yi bulacak.

Türkiye turizmine katma değeri yüksek bir proje kazandırdıklarını söyleyen Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “The Land of Legends Theme Park, hayata geçireceğimiz yeni nesil eğlence destinasyonlarının ilk halkası. Bu proje ile sadece bir otel, temalı park, alışveriş üniteleri, su parkı değil, hepsinin ötesinde yeni bir destinasyon oluşturuyoruz. Antalya’nın zengin ürün çeşitliliğine yeni bir renk getirecek olan bu projeyi hayata geçirmekteki amacımız, ülkemizi ve yakın coğrafyamızı kapsayan bölgede yaşayan yaklaşık 3 milyar insanın eğlence ve tatil kararlarını verirken ilk tercihleri arasında yer almaktır” dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat