Antplato Projesinde Metrekaresi 4 bin 500 TL’den

Antplato projesinin örnek ofisleri hazır. Projede metrekaresi 4 bin 500 TL'den başlayan fiyatlar satışlar devam ediyor...

16 Ağustos 2016
Antplato Projesinde Metrekaresi 4 bin 500 TL’den Antplato projesinin örnek ofisleri hazır. Projede metrekaresi 4 bin 500 TL'den başlayan fiyatlar satışlar devam ediyor...

İstanbul Halkalı’da hayata geçirilen Antplato projesinin örnek ofisleri hazırlandı. Ant Yapı inşa edilen Antplato projesi 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçiriliyor.

50 milyon dolar yatırımla yükselen Antplato proje 25 katlı tek blok halinde tasarlandı. Projede toplam 180 adet modüler bağımsız birim yer alıyor.

İster ofis ister home ofis olarak kullanılabilen Antplato projesinde bağımsız birimlerin alanları 80 metrekare ve 172 metrekare olarak dizayn edildi. İstenildiği takdirde modüler ve esnek kat planlaması ile birimler 1032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

Antplato fiyatları metrekare bazında 4 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisine uygun olan projede teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak dizayn edilen Antplato projesinde elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar, ofis destek hizmetleri, otopark, güvenlik yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.