Antplato Projesinde Metrekaresi 4 bin 500 TL’den

16 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Antplato Projesinde Metrekaresi 4 bin 500 TL’den
Antplato projesinin örnek ofisleri hazır. Projede metrekaresi 4 bin 500 TL'den başlayan fiyatlar satışlar devam ediyor...

İstanbul Halkalı’da hayata geçirilen Antplato projesinin örnek ofisleri hazırlandı. Ant Yapı inşa edilen Antplato projesi 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçiriliyor.

50 milyon dolar yatırımla yükselen Antplato proje 25 katlı tek blok halinde tasarlandı. Projede toplam 180 adet modüler bağımsız birim yer alıyor.

İster ofis ister home ofis olarak kullanılabilen Antplato projesinde bağımsız birimlerin alanları 80 metrekare ve 172 metrekare olarak dizayn edildi. İstenildiği takdirde modüler ve esnek kat planlaması ile birimler 1032 metrekareye kadar genişletilebiliyor.

Antplato fiyatları metrekare bazında 4 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisine uygun olan projede teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak dizayn edilen Antplato projesinde elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar, ofis destek hizmetleri, otopark, güvenlik yer alıyor.

"Antplato Projesinde Metrekaresi 4 bin 500 TL’den" haberine ait yorum yok

Yorum Yap