• Emlak Haberleri
  • Aralık 2015’te Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Aralık 2015’te Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Yeniemlak.com takipçileri için Aralık 2015'te yeni satışa çıkacak en yeni konut projelerini mercek altına aldık. İşte lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri

27 Kasım 2015
Aralık 2015’te Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Yeniemlak.com takipçileri için Aralık 2015'te yeni satışa çıkacak en yeni konut projelerini mercek altına aldık. İşte lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile yeni satışa çıkacak konut projeleri...

1 Kasım seçimleri sonrası aniden hareketlenmeye başlayan konut sektöründe canlılık Aralık ayında da hız kesmeden devam edecek.

Önümüzdeki Aralık ayında Vadistanbul 3.etap, Mavera Park 2.etap ve Babacan Premium Esenyurt'un da aralarında bulunduğu birçok dev proje satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında hemen her bütçeye hitap eden seçenekler mevcut. Fiyatlar 176 bin TL'den başlıyor 2 milyona kadar çıkıyor.

İşte yeniemlak.com takipçileri için Aralık 2015'te yeni satışa çıkacak en yeni konut projeleri...

VADİSTANBUL 3.ETAP

VADİSTANBUL 3.ETAPTA GERİ SAYIM BAŞLADI
Vadistanbul 3.etap Vadistanbul Park projesi Aralık ayının ikinci haftasında satışa çıkması planlanıyor. Artaş, Aydınlı, Invest, AFK ortaklığında Maslak’ta inşa edilen Vadistanbul Park projesinde toplam 935 konut, 206 adet ofis ve 24 adet dükan yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Vadistanbul 3.etap Vadistanbul Park projesinde fiyatlar henüz netleşmedi. Projede konut teslimlerinin 28 ay sonra yapılması planlanıyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

DENİZ İSTANBUL

Deniz İstanbul 1 ARALIK'TA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR
Deniz İstanbul projesi Keleşoğlu tarafından Beylikdüzü'nde yükseliyor. 200 dönüm alan üzerinde yükselen Deniz İstanbul Keleşoğlu projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Beylikdüzü Deniz İstanbul fiyatları 395 bin TL'den başlıyor. 1 Aralık 2015'te görücüye çıkmaya hazırlanan Keleşoğlu Deniz İstanbul projesinde 24 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor. Deniz İstanbul Beylikdüzü projesinde konut teslimlerinin 2016'da yapılması planlanıyor.

DENİZ İSTANBUL FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ELYSİUM SOUL DOLAPDERE

ELYSİUM SOUL BEYOĞLU'NDA 490 BİN TL'YE STÜDYO
Ofton inşaat tarafından Dolapdere'de hayata geçirilen Elysium Soul Beyoğlu projesi 6 bin 610 metrekare alan üzerinde toplam 225 bağımsız birimden oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Ofton İnşaat Elysium Soul Beyoğlu fiyatları ise 490 bin TL'den başlıyor. Elysium Soul Dolapdere projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

ELYSİUM SOUL DOLAPDERE FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

MAVERA PARK 2.ETAP

MAVERA PARK 2.ETAP ARALIK SONU SATIŞTA
Başakşehir'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Mavera Park projesinin ikinci etabı ön talep toplamaya devam ediyor. Aralık sonu resmi satışların başlaması planlanan Mavera Park 2.etap projesi 7 blokta toplam 556 konuttan oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Mavera Park 2.etap projesi Botanik Park'a komşu konumda yer alıyor.

MAVERA PARK 2.ETAP HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

BABACAN PREMİUM

Babacan Premium ESENYURT'TA LANSMAN ÖNCESİ 40 AY 0 FAİZ FIRSATI
Babacan Yapı tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Babacan Premium Esenyurt projesi toplam bin 216 konuttan oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan Babacan Premium Esenyurt projesinde fiyatlar 176 bin TL'den başlıyor. Lansman öncesi 40 ay vade farksız taksitle konut sahibi olma fırsatının sunulduğu projede konut teslimlerinin Eylül 2018'de yapılması planlanıyor.

BABACAN PREMİUM FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

MOMENT BEŞTEPE

CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ'NE KOMŞU
Moment Beştepe projesi Ankara Beştepe'de Monent Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne komşu konumda yükselen Monent Beştepe projesinde büyüklükleri 83 ile 198 metrekare arasında edişen toplam 330 ofis yer alıyor. Metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL ile 10 TL arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin ise Aralık 2017'de yapılması planlanıyor. Moment Beştepe Ankara projesi 15 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Moment Beştepe HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: Şengül KIRMIIZTAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş Gökorman projesi lansmana özel indirim avantajlarıyla satışa çıktı

Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’nda 18. proje olma özelliği taşıyan Sinpaş Gökorman projesinin lansmanını

22 Eylül 2017


Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Regus’un Türkiye ofislerinin sayısı 24'e çıktı

Türkiye’de hazır ofis alanları ile ilgili faaliyetlerini yürüten Regus, Türkiye’deki ofis alanı yatı

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat