Arda Turan 3 Milyon TL’lik Arşivi Açtı

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Şubat 2016
Arda Turan 3 Milyon TL’lik Arşivi Açtı

Barcelona'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan Şişli'de Arşiv adını verdiği restoranını açtı...

Barcelona'da forma giyen Arda Turan, Türkiye'deki yatırımlarına bir yenisi ekledi. Milli futbolcu ve ortağı hem de yakın arkadaşı Cemal Sarıhan 3 milyon TL'ye mal olan Arşiv adını taşıyan restoranını açtı.

Yeni nesil esnaf lokantası sloganıyla yola çıkılan restoran Türk mutfağının önemli lezzetleriyle hizmet verecek. Restorandaki tüm malzemeler Türkiye'nin birçok ilinden organik olarak getirilecek. işli Clarion Hotel’in altında yer alan restoranın mimarlığını Abdullah Burnaz, ajans ve logo işlerini ise Şirin Ediger yaptı.

Arda Turan ve yakın arkadaşı Cemal Sarıhan açtıkları lokantayı Türkiye'de zincir haline getirmeyi hedefliyor. 28 yaşındaki futbolcunun ilerleyen zamanlarda Avrupa'da da şube açması bekleniyor.

arşiv

Arda Turan 150 kişi kapasiteli restoranının fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak, “Türk mutfağı restoranımız açıldı. Şişli’de sevgi var, muhabbet var. Bekleriz efendim” notunu düştü.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Albatros Parkının Yeni Sahibi!

Albatros Parkının Yeni Sahibi!

İstanbul Büyükçekmece'de yer alan tartışmalı Albatros Parkının ihalesi tamamlandı. İşte ihaleyi kaza

20 Nisan 2017


Akıllı Şehirler Yapılacak!

Akıllı Şehirler Yapılacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5.Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fu

20 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.