Aris Grand Tower Projesinde Ön Talep Toplanıyor

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Şubat 2016
Aris Grand Tower Projesinde Ön Talep Toplanıyor

Ön talep toplanmaya başlanan Aris Grand Tower projesinde daire fiyatları 229 bin liradan başlangıç gösteriyor...

İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü Esenyurt aksında hayata geçirilen Aris Grand Tower projesinde ön talep toplama süreci başladı. Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürboğan İnşaat Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Aris Grand Tower projesi Mart ayının ikinci yarısında satışa çıkacak.

44 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilen Aris Grand Tower projesi toplam 310 konut ve 18 ticari üniteden meydana geliyor. Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyan Aris Grand Tower projesi 110 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Aris Grand Tower projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki 1+1 daireler 70 ile 84 metrekare arasında, 2+1 daireler 106 ile 125 metrekare arasında değişirken 3+1 daireler 170 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Aris Grand Tower fiyatları 229 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Aris Grand Tower projesinde yüzde 25 peşinatla vade farksız 36 ay taksitlendirilebiliyor. Projede banka kredisi ile ödeme imkanı da bulunuyor.

E5 Otoyoluna ve metrobüs’e 2 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakikada konumlanan Aris Grand Tower sosyal olanakları;

- Kapalı yüzme havuzu
- Çocuk havuzu
- Fitness merkezi
- Sauna
- Tenis Kortu
- Basketbol sahası
- Çocuk Parkı
- Spa merkezi
- Otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat