Arnavutköy Bölgesi Yatırımcısının Yüzünü Güldürecek

İstanbul Arnavutköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Kasım 2015
Arnavutköy Bölgesi Yatırımcısının Yüzünü Güldürecek

Seçim sonuçlarıyla yatırımcıların rahatladığını ifade eden Erpay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er, Arnavutköy ve çevresindeki bölgelere yatırım yapacaklar kişilerin kazanacağı düşüncesinde olduğunu açıkladı...

3. Havalimanı, 3 Köprü bağlantı yolları, Kanal İstanbul ve Sağlık Şehri projelerinin kurulacağı Arnavutköy ilçesinde emlak piyasasının hareketlenmesi bekleniyor. Erpay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Er, “Son birkaç aydır malum siyasi belirsizliklerden dolayı piyasalar çok durgundu. Yatırım yapmayı düşünen insanlar beklemeyi tercih ediyordu, bölgede arsa yatırımı yapanlarda da büyük bir endişe vardı açıkçası. Seçim sonuçları herkesi rahatlattı." dedi.

Önümüzde 4 yıl bir seçim olmaması yatırım içinde önümüzde 4 yıllık gibi uzun bir süre olmasını sağlıyor diyen Er, yatırım yapmak isteyen vatandaşlarda büyük bir iyimserlik oluşturduğunu ifade etti. Yurt içi ve yurt dışından bölgedeki yatırım fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin yoğun bir şekilde aradıklarını söyleyen Er, "Kendilerine sadece Arnavutköy için değil, komşu ilçelerde de yatırım fırsatları olduğunu söylüyoruz. Özellikle bu ilçeyle sınır komşusu olan Sultangazi ve Eyüp’te de büyük yatırım fırsatları olduğu kanısındayım. Sonuç olarak bu bölgelere yatırım yapan ve uzun vadede yatırım yapacak kişilerin kazanacağı düşüncesindeyim.” dedi.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.