• Emlak Haberleri
  • Artaş İnşaat 11 projesini uluslararası platformda tanıtıyor

Artaş İnşaat 11 projesini uluslararası platformda tanıtıyor

Artaş İnşaat, Dubai Cityscape’de açılan gayrimenkul fuarından Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanını gerçekleştirdi ve projelerinin körfez yatırımcılarına sundu.

11 September 2017
Artaş İnşaat 11 projesini uluslararası platformda tanıtıyor Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan Dubai Cityscape’ye bu yıl 11 projesiyle katılan Artaş İnşaat, Türkiye’nin yüksek yatırım potansiyelini Körfezli yatırımcıların ilgisine sundu. Toplam 1.2 milyar TL yatırım değerine sahip Avrupa Konutları Yamanevler projesinin de lansmanını Dubai’de gerçekleştiren firma, fuarda körfezli yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Avrupa Konutları markasıyla inşaat sektörünün en güvenilir firmaları arasında yer alan Artaş İnşaat, Dubai Cityscape fuarında 11 projesiyle boy gösterirken, her yıl olduğu gibi bu yıl da körfezli yatırımcıların ilgi odağı olmayı sürdürüyor.Artaş İnşaat, lansmanını da yaptığı Avrupa Konutları Yamanevler projesine ek olarak; satışı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul’un da tanıtımlarını fuar katılımcılarına sunuyor. Yakın dönemde hayata geçireceği projelerinden Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Atakent 4 B ve Vadipark Seyrantepe’nin de ön tanıtımını yapan Artaş İnşaat, toplam 11 projesiyle standında yabancı yatırımcıları dikkatini çekiyor.

AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER DUBAİ’DE TANITILDI

1.2 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilmeye başlanan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanını Dubai’de düzenleyen Artaş İnşaat, Körfezli yatırımcılardan olumlu not aldı. Avrupa Konutları markasının konutta Anadolu Yakası’ndaki ilk halkası olacak Avrupa Konutları Yamanevler projesi 11 blokta bin 672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari üniteden meydana gelecek.

“AMACIMIZ TÜRK İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN POTANSİYELİNİ TANITMAK”

Türkiye’de marka konut üreticilerinden biri olan Artaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Bugün, inşasına devam ettiğimiz projelerimizle ülkemizin istikrarını tanıtmaya yönelik dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Dubai Cityscape’de yerimizi aldık. Avrupa Konutları Yamanevler projemizin lansmanını da Dubai’de, Körfez bölgesinden yatırımcılar eşliğinde gerçekleştirdik. Körfez bölgesinde projelerimizin ve markamızın bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle yatırımcılardan da talep alıyoruz ve güzel bir ilgi görüyoruz. Yamanevler projemize de talepler geliyor. Burada münferit taleplerle birlikte blok alımı yönünde taleplerle de karşılaşıyoruz. Ancak, projelerimizdeki yaşam standartları gereği toplu satışlara sıcak bakmıyoruz. Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerin hiç birinde bu şekilde toplu satışlar gerçekleştirmedik. Sakinleriyle birlikte yaşayan bir proje hayata geçirmek bizim için çok daha önemli bir unsur. Bizim bu ve bunun gibi uluslararası alandaki fuarlara katılım amacımız daima Türkiye’nin inşaat sektöründe geldiği noktayı ve ülkemizin potansiyelini tanıtmaktır” ifadelerini kullandı.

AVRUPA KONUTLARI YAMANEVLER’DE ÖN SATIŞ DÖNEMİNİN ARDINDAN SATIŞLAR BAŞLADI

Avrupa Konutları Yamanevler, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Ümraniye’de kuruluyor. Projenin ön satış dönemiyle birlikte Dubai fuarına kadar geçen dönemde önemli oranda taleple karşılaşıldığı belirtiliyor. 484 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulan projede yüzde 1 KDV avantajına ek olarak cazip ödeme alternatifleriyle alıcı buluyor.75 METREKAREDEN 248 METREKAREYE KADAR FARKLI SEÇENEKLER

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler’de dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiyor.
Avrupa Konutları Yamanevler’de; yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası, çok amaçlı saha gibi donatıların yanı sıra 9 bin metrekarelik yansıma havuzları ile geniş peyzaj alanlarına yer veriliyor.

472 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Yamanevler; Ümraniye’nin en hareketli noktası Alemdağ Caddesi’nde, AVM’ler, hastaneler ve üniversite kampüsleriyle çevrili bir bölgede konumlanıyor.
Toplam 1.2 milyar TL’lik dev yatırımla bölgenin en hareketli noktasını oluşturması hedeflenen proje; 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünitesiyle bölgenin yeni merkezi olarak yükseliyor.

Ay sonunda hizmete girmesi beklenen Yamanevler ve Çakmak Metro duraklarının ortasında yükselen Avrupa Konutları Yamanevler; TEM Otoyolu’na 1 km, E – 5 Otoyolu’na 7 km, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 km uzaklıkta inşa ediliyor. Projenin mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum