Artı Tarabya Projesinde 300 Bin Dolara

Banka kredisi ile ev sahibi olma imkanı bulunan Orman Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

04 Ekim 2016
Artı Tarabya Projesinde 300 Bin Dolara Banka kredisi ile ev sahibi olma imkanı bulunan Orman Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolardan başlangıç gösteriyor...

Akka Group ve Irmak İnşaat birlikteliğiyle oluşan Açı İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Artı Tarabya projesi 7 etaptan meydana geliyor. İstanbul Avrupa yakasında Sarıye'e bağlı Tarabya'da inşa edilen projenin Orman Artı Tarabya etabı satışa sunuldu.

Belgrad Ormanı’nın büyük bir uzantısı olan Çamlıtepe Ormanı'nın yanı başında yükselen Orman Artı Tarabya 3 blok halinde yükseliyor. Toplam 62 konut ve 4 dükkandan meydana gelen Orman Artı Tarabya'da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dubleksleri yer alıyor.

Orman Artı Tarabya fiyatları 300 bin dolar ile 1 milyon 350 bin dolar arasında değişiyor. Banka kredisi ile daire sahibi olunabilen projede yüzde 50 peşinatla 18 ay taksit imkanı sunuluyor.

3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakın bir noktada yükselen Artı Tarabya projesi İstinye Carrefoursa ve Migros'a 1,6 kilometre, Hacıosman metro durağına 2 kilometre ve İstinye İskelesi'ne 2,3 kilometre mesafede konumlanıyor.

Teslimlerin 2017 Temmuz'da yapılması planlanan Artı Tarabya projesinde;
- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme terası
- Fitness center
- Açık spoer alanları
- Çocuk oyun alanları
- Basketbol sahası
- Voleybol sahası
- Tenis kortu
- Yürüyüş yolları
- Sauna
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.