Asmalı Bahçe Şehir ile şehrin içinde bahçeli evde yaşama fırsatı

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev üretme konusunda sektörde önemli bir yere sahip olan Dekar Gayrimenkul A.Ş.; Demiröz İnşaat A.Ş. ortaklığı ile inşa edilen Asmalı Bahçe Şehir basına sunuldu.

27 September 2017
Asmalı Bahçe Şehir ile şehrin içinde bahçeli evde yaşama fırsatı Şehir hayatının içinde bahçeli ev inşa etme konusunda sektörde öncü konumunda işler yapan Dekar Gayrimenkul A.Ş.; Demiröz İnşaat A.Ş. işbirliği ile şimdiye kadar inşa edilecek en büyük bahçeli konut projesi olma özelliği taşıyan Asmalı Bahçe Şehir projesi Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanla basına tanıtıldı. Toplam 600 milyon TL’lik yatırımla yükselecek olan ve 499 adet konut ve 48 adet ticari üniteden meydana gelen proje, 4 bin 400 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla yatırımcılarına sunuldu.

Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, bugüne kadar yaptıkları en büyük proje olacak Asmalı Bahçe Şehir projesinde, orta üst gelir grubundaki insanların ve özellikle çocuklu ailelerin en çok hayal ettiği bahçeli bir ev beklentisine karşılık verdiklerini söyleyerek, “Asmalı Bahçe Şehir projesi; İstanbul’daki birçok projeden farklı olarak az katlı ve bahçeli konseptiyle, bahçeye ve sokağa çıkmayı teşvik eden, yeşil alan ve bahçe kullanımının maksimum düzeyde olduğu, uzun yıllar aynı kalitede bir yaşamın sürdürülmesinin hedeflendiği örnek bir projedir” ifadelerini kullandı.

Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman dairelerinden meydana geliyor. Proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 metrekareden 214 metrekareye kadar farklı alternatifli bulunuyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinin ilk etap teslimleri 2018 Temmuz’da, projenin tamamının ise 2020’de teslim edilmesi hedefleniyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 metrekareile 300 metrekarearasında değişen bahçeleri de yer alıyor.YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI

Halkbank, Türkiye İş bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması olan projede peşin ve banka kredili alımlarda lansman dönemine özel yüzde 20 indirim fırsatı da yatırımcılara sağlanıyor.

YÜZDE 5 PEŞİNATLA AL TESLİMDEN SONRA ÖDE

Sektörde Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Asmalı Bahçe Şehir projesi de destek vererek sadece yüzde5 peşinat ve teslimden sonra krediyi ödemeye başlama avantajı ile özellikle kira öder gibi bahçeli bir ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

DİKKAT ÇEKİCİ LOKASYON

Bahçeşehir’deki depreme dayanıklı şehir planlaması ve şehrin ana arterlerine yakınlığı projeyi lokasyon açısından da değerli hale getiriyor. Bahçeşehir’in TEM karayolunun yanında konumlanması, içinden Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tek demiryolunun geçmesi ve Atatürk Havalimanı’na olan yakınlığı da projeye değer katıyor. Yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının Bahçeşehir’in yanından geçmesi ve bu sayede 3. havalimanına en yakın modern yerleşim bölgelerinden biri olması, ihale edilen metro hattı da Bahçeşehir lokasyonunu bahçeli bir ev sahibi olma fırsatını bir araya getiriyor.

TÜM İHTİYAÇLARI DÜŞÜNEN PROJE

Sosyal donatılarıyla da ön plana çıkan proje içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. Park alanlarında yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor.

Ayrıca projede apartman bloğunun giriş katında bulunan bin 800 metrekarelik bir kapalı sosyal tesisinde 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu da inşa ediliyor. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla ise proje içerisinde 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi yatırımcılara sunuluyor.DEKAR’IN EN BÜYÜK PROJESİ

Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, projeye ilişkin yaptığı açıklamada, Asmalı Bahçe Şehir projesinin, Dekar’ın daha önceki projeleri gibi, “az katlı bahçeli yaşam” konsepti ile sektöre farklı bir soluk getirmeye devam edeceğini dile getirdi.

Asmalı Bahçe Şehir projesi için uzun zamandır çalıştıklarını belirten Salih Kuzu, “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz en büyük proje olacak. Her bahçeli ev projemizde olduğu gibi bu projemizde de bahçeli evlerin metrekarelerini küçülterek optimum ev ve bahçe metrekarelerinde, ailelerin ihtiyacı kadar büyüklükte evler yarattık. Özellikle 2+1 bahçeli evlerimiz çok ilgi görüyor. Biz de her projemizle insanlara bu fiyatlara da bahçeli bir ev alınabileceğini anlatmak istiyoruz” diye konuştu.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Ticari gayrimenkullerde bahar dönemi!

Enflasyon ve faizlerin düşmesini bekleyen piyasalarda, yatırımcıların rotası ofis ve dükkan yatırımı

30 April 2024


Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

Projenin ilk etabı V Yeşilada Göl hızla yükseliyor

İsra Holding tarafından hayata geçirilmekte olan ve İstanbul’un deprem izolatörleriyle donatılmış en

30 April 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum