Aston Firuzköy Avcılar'a yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor

Batı Eğitim İnşaat'ın İstanbul Avcılar'da hayata geçirmeye planladığı projede çalışmalar başlıyor.

24 Temmuz 2017
Aston Firuzköy Avcılar'a yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor 43 bin 615 metrekare alan üzerinde inşa edilecek Aston Firuzköy projesinde 291 konut ve 70 adet ticari ünite yer alacak. 7 katlı 3 blok şeklinde tasarlanan projede 28 adet 1+1 konut tipi, 133 adet 2+1 konut tipi ve 130 adet 3+1 konut tipi yer alıyor.

Batı Eğitim İnşaat tarafından 40 milyon TL yatırım ile hayata geçecek olan Aston Firuzköy'ün Avcılar'da yeni bir yaşam merkezi haline gelmesi bekleniyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Aston Firuzköy'de 842 kişinin hayat sürmesi bekleniyor.

Teslim tarihi olarak 2020 yılının hedeflendiği projede 40 adet dükkana yer verilmesi ve İstanbul'un son yıllardaki cazip noktalarından biri olan Firuzköy'de konumlanması nedeniyle gayrimenkul yatırımcılarının projeye yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Aston Firuzköy projesi aynı zamanda Esenyurt merkezine 3 kilometre, Küçükçekmece'ye ise 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Küçükçekmece Gölü'ne yalnızca 1.5 kilometre uzaklıkta yer alan proje Beylikdüzü'ne de 4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Avantajlı konumunu sunduğu birçok sosyal olanak ile destekleyen Aston Firuzköy, 73 araç kapasiteli açık otopark ve 334 araç kapasiteli kapalı otopark imkanını barındırıyor. Yüzme havuzu, fitness salonu ve spor alanları gibi birçok sosyal donatının es geçilmediği projede sauna ve güvenlik de bulunuyor. Aileleri de unutmayan proje; çocuk oyun alanları, peyzaj alanı, yürüyüş parkuru ve cafe gibi birçok olanağı da bünyesinde barındırıyor.

Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci devam eden projede henüz konut satış fiyatları ve ödeme koşulları belirlenmedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.