ASUDE TOWER

Lokasyon

Kırklareli / Merkez

Bu bölgedeki diğer projeleri gör

Konut Sayısı

108 Konut

Konut Tipleri

4+1  

Fiyat Aralığı

380.000 - 480.000 TL

Proje Alanı

8000 m2

Teslim Tarihi

2021-01-30

Proje FOTOĞRAFLARI


  • Asude Tower

Proje HAKKINDA


Asude İnşaat tarafından Kırklareli’nde hayata geçirilen Asude Tower bölgenin yaşam alanı standardını yükseltmeyi hedefliyor. Projede yer alan konutların tamamı 4+1 tiplerinde dizayn ediliyor. Geniş ve konforlu bir yaşam konsepti sunan projede yer alan konutların büyüklükleri ise net 175 brüt 225 olarak belirlendi.

İnşa çalışmaları devam eden projedeki konutların yatırımcısına tamamlandıktan sonra yüksek oranda prim sağlaması da bekleniyor. Kira getirisi bin TL ile bin 300 TL arasında olması beklenen Asude Tower projesinin hem yatırım hem de oturum açısından da avantaj sağlaması öngörülüyor.

Projedeki konutların fiyatları ise 380 bin TL ile 480 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat, kalan ödeme tutarı ise 60 ay 0 faiz seçeneği de sunuluyor.

Asude Tower projesi bitişik 2 blok şeklinde yükseliyor. Toplam 108 konutun yer aldığı projenin teslim tarihi Ocak 2021 olarak açıklandı.

Konforun ön planda tutulduğu Asude Tower projesinde her dairede ebeveyn giyinme odası, ebeveyn banyosu, ankastre set standart olarak yatırımcılara sunuluyor. Sosyal donatılarıyla da ev sahiplerine keyifli bir yaşam alanı inşa eden projede mini basketbol e futbol sahası, çocuk oyun alanları, eğlence alanları, sinema yer alıyor. Proje, konut sahiplerinin araçlarına özel kapalı otoparka da sahip.

PROJE NEREDE?


BİZE ULAŞIN


Firma Adı
:
Telefon
:
0318 225 00 36
Adres
:
Yenidoğan Mah. Cumhuriyet Cad. Sözdinler Apt. No:3 Kat: 2 Kırıkkale

Proje ÖZELLİKLERİ


24 Saat Güvenlik

Çocuk Parkı

Eğlence Merkezi

Fitness Salonu

Bisiklet Yolu

Futbol Sahası

Kapalı Otopark

Satışta

İnşaat Aşamasında

PROJE İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

BÖLGEDEKİ DİĞER PROJELER


Bu ilde veya bu projenin yakınlardaki diğer projeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK PROJELER


BÖLGE / PROJE İLE İLGİLİ HABERLER