Atakent Nevi Konutları'nın Satışı Devam Ediyor

Ataseven Group tarafından inşa edilen Atakent Nevi Konutları'nın satışları devam ediyor...

05 Temmuz 2017
Atakent Nevi Konutları'nın Satışı Devam Ediyor Ataseven Group tarafından inşa edilen Atakent Nevi Konutları'nın satışları devam ediyor...

Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen proje, 12 bin 279 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. 2 bloktan meydana gelen projede toplam 96 konut yer alıyor.

DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ
Tamamı 4+1 dairelerden oluşan projedeki dairelerin büyüklükleri 167 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

KONUT TESLİMLERİ ARALIK AYINDA
Butik konseptte tasarlanan ve her katında 3 dairenin bulunduğu proje kapsamında yer alan dairelerin teslimlerinin 2017 senesinin Aralık ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

DAİRE FİYATLARI
Daire fiyatları 440 bin Türk lirasından başlayan Ataseven Akakent Nevi Konutları projesi, ödeme planına göre yüzde 20 peşinatla konut sahibi olma imkanı sağlıyor. Konut bedelinin geriye kalan yüzde 80'lik kısmının ise banka kredisi ile ödenebildiği projede; doğal amfi alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, süs havuzları, yürüyüş parkurları, güvenlik, bahçede oturma grupları, çok amaçlı spor salonu, tenis kortu, fitness, çocuk oyun alanları ve peyzaj alanı bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.