Atakum Gençlik Merkezi ve Havuzu Açılıyor!

Samsun Atakum'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Ekim 2015
Atakum Gençlik Merkezi ve Havuzu Açılıyor!

Samsun Atakum'da hayata geçirilen gençlik merkezi ve havuzun açılışı 10 içerisinde yapılacak...

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, memleketi Samsun’da sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Atakum ilçesinde halkla ve esnafla buluştu. Bakan Çağatay Kılıç, Atakumlulara önümüzdeki günlerde açılacak gençlik merkezi ve havuzun müjdesini verdi.

Memleketi Samsun’da seçim çalışmalarını sürdüren Bakan Çağatay Kılıç, Atakum’da bakanlığının ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, “Bu yatırımları sizler zaten görüyorsunuz. İnşallah bir hafta ya da on gün içerisinde gençlik merkezimizin ve havuzumuzun açılışını yapacağız. Bu yatırımlarımız gençlerimiz ve sporcularımız için çok büyük katkı sağlayacak” dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, Pazartesi günü Samsun’da düzenlenen mitingle seçim startını verdiklerini kaydederek, mitinge yoğun katılım gösteren hemşehrilerine teşekkür etti. Bakan Çağatay Kılıç, “Samsun yine büyük ve başarılı bir mitingi ve Sayın Başbakanımızın tabiri ile meşale şehir olma özelliğini ortaya koydu. İlklerin şehri Samsun’da böyle bir başlangıcı yaşattığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yerel yönetimler ile merkezi hükümet arasındaki uyumun önemine işaret eden Bakan Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemini hatırlatarak şöyle konuştu: “Kendisi başka bir parti mensubuydu ve merkezi hükümette koalisyon vardı ve bu anlamda merkezi hükümet yerel yönetime gerekli desteği vermiyordu, kanuni hakları olan desteği vermiyordu. Ama biz o tecrübeyi yaşadığımız için biz öyle yapmadık. Bizim iktidarımızda yerel yönetimlere kaynaklar ayrım yapmaksızın eşit oranda dağıtıldı. Bu bile adaletin nasıl ortaya koyulduğunun göstergesidir.”

Bu adaletli düzenini korumaya devam edeceklerini vurgulayan Bakan Çağatay Kılıç, “Burada ben size birçok rakam anlatabilirim. Samsun'da nereden nereye gelindiğini anlatabilirim. Atakum’a da nasıl gelişmeler olduğunu anlatabilirim ama tek bir şey söylüyorum. Türkiye'de ki istikrar ve güven ortamının ne kadar önemli olduğunu hep birlikte bir kez daha gördük, yaşadık” ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 7 Haziran’dan sonraki tutumunu eleştiren Bakan Çağatay Kılıç sözlerine şöyle tamamladı: “Şunu da görmemiz gerekiyor. Her şeye ‘hayır’ diyen birileri var Türkiye'de. Ben inanıyorum ki Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş seçmenlerimiz, vatandaşlarımız da parti yönetimi ile ilgili olarak nelerin olduğunu iyi müşahede ettiler. Zaten bunları Başbakanımız da mitinglerde anlatıyor.” İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

İMOTİM ‘her gün mobilya fuarı’ konseptiyle kapılarını açtı

Bursa’da 'her gün mobilya fuarı' konseptiyle hayata geçirilen İnegöl Mobilya Ticaret Merkezi “İMOTİM

12 Eylül 2017


“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

“Kapanan AVM’ler milli serveti heba ediyor”

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AVM’lerle ilgili görüş bildirdi. Palandöken, sadece Ankara’da

12 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat