Avcılar Mars 19 yatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunuyor

İstanbul Avcılar’da hayata geçirilen Mars 19 projesi, yatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunuyor. 30 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen projede 148 konut ve 8 ticari ünite yer alıyor.

27 July 2018
 Avcılar Mars 19 yatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunuyor İstanbul Avcılar’da son zamanların en çok dikkat çeken projesi olan Mars 19, yatırım ve konut sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

Geçmiş dönemlerde, konutun bulunduğu bölge, konut fiyatı ve firma güvenilirliğini yeterli bulan alıcılar artık farklı değerlendirmelerde bulunuyorlar. Öyle ki bir alıcının alacağı konutta aradığı temel nitelikler arasında, doğal bir alan, kısa sürede teslim, iyi komşuluk ilişkileri ve ferahlık ön plana çıkıyor.

Ülkemizde inşaat sektörü üzerine yapılan yatırımlar, büyük yatırımcılarla birlikte konut sahibi olmak isteyen vatandaşın da yatırım yaparken birçok seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Geçmiş dönemlerde seçeneklerin az olması ve yatırımların bu kadar yoğun olmaması, alıcıları belirli kriter seçenekleriyle sınırlı tutuyordu. Öyle ki daha önce fiyat ve konuma verilen önem, mutlu bir yaşam alanı ve sorunsuz devir teslim ile yer değiştirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mars 19 projesinin Genel Müdürü Levent Deveci de yatırımların hız kazanması ile yeni seçeneklerin ortaya çıktığı ve kriterlerin evrim geçirdiğine değindi. Deveci’ye göre; alıcı artık alacağı konutun konumu ve fiyatından çok aklındaki kriterle uymasına önem veriyor. Örneğin; yüksek tavanlı ferah evler, komşuluk ilişkilerinin iyi olduğu yerler ve çeşitli sosyal alanlara sahip konutlar alıcıya fazlasıyla cazip geliyor. Kısaca alıcının kriterleri değiştikçe Mars 19 projesinin de müşterilerine sunduğu kriterler şekillenip çeşitleniyor.

Özellikle geniş ailelerin, yeni nesil kriterlere büyük önem verdiğini belirten Levent Deveci, şirketleri tarafından hayata geçirilen Mars 19 projesinin bu yeni anlayışa oldukça iyi bir örnek olduğuna değindi. Müşterilerinden aldıkları taktirler ile bu alandaki başarılarını kanıtladıklarını vurgulayan Deveci, projeye yatırım yapanlara tam anlamıyla sosyal bir yaşam alanı sunmak için çalıştıklarını belirtti. Proje bu doğrultuda; okul, hastane, alışveriş merkezleri gibi birçok sosyal yapıya ve güvenli bir ortama ev sahipliği yapıyor.

İnşa edilen binaların çok yüksek katlı olmamasına ve iyi bir mimari anlayışa sahip olmasına önem verilen
Binaların çok katlı olmaması ve mükemmel bir mimari anlayışına sahip olmasıyla da dikkat çeken Mars 19 projesi, yüksek tavanlı ferah konutlara ve yeşil bir doğaya ev sahipliği yapıyor. Firuzköy Bulvarı’nda konut sektörüne yeni bir bakış getirerek inşa edilen yapılar, balkon kültürünü de yeniden hayata kazandırıyor.

Projenin yatırımcı şirketi Metraco AŞ, konutların inşa edildiği arsaların da sahibi olduğu için yatırımcılara çok sayıda avantaj sağlıyor. Projeden ev sahibi olanlar tapu işlemlerinde sorun yaşamadan, kısa sürede yeni evlerine yerleşebiliyorlar. Ayrıca şirket, daha işin başında önemli bir adım atarak; tüm malzemeleri temin etmiş ve fiyat değişimi sebebiyle ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırmış durumda.KONUMUYLA DA DİKKAT ÇEKİYOR

Mars 19 birçok avantajının yanı sıra konumu ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Yaptığı açıklamada; Firuzköy yolunun Kanal İstanbul projesi ile daha da önem kazanacağını belirten Genel Koordinatör Levent Deveci, Mars 19 projesinin oldukça iyi bir konumda yer aldığını ve proje alanının kısa süre sonra hayata geçirilmesi planlanan metroya da yakın bir mesafede bulunduğunu ifade etti.

Mars 19 projesinde büyüklükleri 85 metrekare ila 256 metrekare arasında değişen, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle satışa sunulan 148 konut ve 8 ticari ünite yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum