Avcılar Spor Kompleksi Açıldı

İBB tarafından hayata geçirilen Avcılar Spor Kompleksi açıldı. Kayıtların başladığı komplekste yüzmeden kungfuya farklı branşlarda spor hizmeti veriliyor...

05 Eylül 2016
Avcılar Spor Kompleksi Açıldı İBB tarafından hayata geçirilen Avcılar Spor Kompleksi açıldı. Kayıtların başladığı komplekste yüzmeden kungfuya farklı branşlarda spor hizmeti veriliyor...

İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından hayata geçirilen Avcılar Spor Kompleksi hizmete girdi. 20 milyon TL'ye mal olan Avcılar Spor Kompleksi İstanbul Üniversitesi Avcılar yerleşkesinde yer alıyor.

19 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Avcılar Spor Kompleksi üç blokta toplam 10 bin metrekare kapalı alana sahip. İşletilmek üzere İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne devredilen komplekste Spor A.Ş. tarafından hizmet veriliyor.Avcılar Spor Kompleksi'nde çok amaçlı bir spor salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, step-aerobik salonu, masa tenisi alanı, açık basketbol ve voleybol sahası ile iki kapalı ve bir tane de açık tenis kortu bulunuyor.

Avcılar Spor Kompleksi'nde uzman eğitmenler eşliğinde yüzme, tenis, masa tenisi, pilates, jimnastik ve fonksiyonel antrenman eğitimleri veiliyor. Komplekste saat 16:00'a kadar üniversite öğrencileri, 16:00'dan sonra ve haftasonlarında ise halkın kullanımına açık.

Avcılar Spor Kompleksi fitness, karate, wushu, kungfu, step-aerobik, basketbol ve voleybol branşlarında ise önümüzdeki günlerde hizmet verilmeye başlanacak. Kayıt işlemleri ve detaylı bilgiye Spor A.Ş.nin resmi internet sitesinden ulaşılabiliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat