Avcılar Spor Kompleksi Açıldı

05 Eylül 2016
PAYLAŞ
Avcılar Spor Kompleksi Açıldı
İBB tarafından hayata geçirilen Avcılar Spor Kompleksi açıldı. Kayıtların başladığı komplekste yüzmeden kungfuya farklı branşlarda spor hizmeti veriliyor...

İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından hayata geçirilen Avcılar Spor Kompleksi hizmete girdi. 20 milyon TL'ye mal olan Avcılar Spor Kompleksi İstanbul Üniversitesi Avcılar yerleşkesinde yer alıyor.

19 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen Avcılar Spor Kompleksi üç blokta toplam 10 bin metrekare kapalı alana sahip. İşletilmek üzere İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne devredilen komplekste Spor A.Ş. tarafından hizmet veriliyor.Avcılar Spor Kompleksi'nde çok amaçlı bir spor salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, step-aerobik salonu, masa tenisi alanı, açık basketbol ve voleybol sahası ile iki kapalı ve bir tane de açık tenis kortu bulunuyor.

Avcılar Spor Kompleksi'nde uzman eğitmenler eşliğinde yüzme, tenis, masa tenisi, pilates, jimnastik ve fonksiyonel antrenman eğitimleri veiliyor. Komplekste saat 16:00'a kadar üniversite öğrencileri, 16:00'dan sonra ve haftasonlarında ise halkın kullanımına açık.

Avcılar Spor Kompleksi fitness, karate, wushu, kungfu, step-aerobik, basketbol ve voleybol branşlarında ise önümüzdeki günlerde hizmet verilmeye başlanacak. Kayıt işlemleri ve detaylı bilgiye Spor A.Ş.nin resmi internet sitesinden ulaşılabiliyor.

"Avcılar Spor Kompleksi Açıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap