Avrupa Konutları Kale’de 700 Bin TL’ye Hemen Teslim Daire

İstanbul Zeytinburnu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Nisan 2016
Avrupa Konutları Kale’de 700 Bin TL’ye Hemen Teslim Daire

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Avrupa Konutları Kale projesinde daire fiyatları 700 bin liradan başlangıç gösteriyor...

İstanbul Topkapı'da yaşama geçirilen Avrupa Konutları Kale projesi Artaş inşaat tarafından inşa ediliyor. Projede vadedilen tarihten 3 ay önce Nisan'da teslimlere başlandı.

8 adet konut bloğu ve 1 adet ofis bloğu halinde yükselen Avrupa Konutları Kale projesi 37 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.

599 adet daire, 30 adet dükkan ve 52 adet ofisten meydana gelen Avrupa Konutları Kale projesinde alanları 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Avrupa Konutları Kale projesinde dükkanların alanları 99 metrekare ile bin 182 metrekare, ofislerin alanları ise 236 metrekare ile bin 61 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

700 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

Avrupa Konutları Kale fiyatları 700 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede ofislerin metrekaresi 6 bin 451 TL, dükkanların metrekaresi 12 bin 686 TL'den başlıyor.

Metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde konumlanan projenin sosyal olanakları arasında;

- Fitness merkezi
- Sauna
- Buhar odası
- Türk Hamamı
- 2 kapalı yüzme havuzu
- Açık spor alanları
- Bin 350 araçlık kapalı otoparkı
- Güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat