Avrupa Konutları Yamanevler İstanbul ve Dubai lansmanı için gün sayıyor

Ümraniye’de Artaş İnşaat imzası ile yükselecek Avrupa Konutları Yamanevler projesinin İstanbul ve Dubai lansman tarihleri belli oldu.

28 Temmuz 2017
Avrupa Konutları Yamanevler İstanbul ve Dubai lansmanı için gün sayıyor Ümraniye’de markalı konut üreticilerinde Artaş İnşaat’ın hayat geçirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesinde lansman için gün saymaya başladı. Çalışmaları hız kesmeden sürdürülen projenin lansman tarihi ise Ağustos olarak açıklandı.

TOPLAM 47 FARKLI DAİRE TİPİ

Tüm yatırımcılar için uygun daire tipi üretmeyi hedefleyen Avrupa Konutları Yamanevler projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile inşa ediliyor. Proje tamamlandığında 47 farklı tipte daire seçeneği sunacak. Ön talep toplamaya devam eden ve 1672 konutta oluşacak proje,  şimdiden ilgi görmeye başladı.

DUBAİ LANSMANI EYLÜL AYINDA

İstanbul lansmanını 8 Ağustos’ta gerçekleştirecek olan Avrupa Konutları Yamanevler, Dubai Cityscape 2017'de Eylül ayında ise yabancı yatırımcıların beğenisine sunulacak. Dubai’de yapılacak bu lansmanın ise oldukça ilgi göreceği ifade ediliyor.

TEKNİK ALT YAPI MODERN GÖRÜNÜM

Asya Yakası’nda Ümraniye’nin en merkezi konumunda yapılacak olan Avrupa Konutları Yamanevler projesi Alemdağ caddesi üzerinde, Canpark AVM'ye ve Üsküdar-Çekmeköy metro istasyonuna komşu olacak şekilde yükselecek. Ayrıca projenin tasarımı ise her türlü teknik alt yapı ve modern görünüm ön planda tutularak dizayn ediliyor. FSM köprüsü Üsküdar-Ümraniye çıkışından kolaylıkla ulaşım olanağı bulunan proje Ümraniye son durağa da yakın bir konumda yer alacak.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.