• Emlak Haberleri
  • AVRUPA YAKASININ YENİ GÖZDESİ KORUFLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ PERAKENDE SEKTÖRÜ İLE BULUŞTU

AVRUPA YAKASININ YENİ GÖZDESİ KORUFLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ PERAKENDE SEKTÖRÜ İLE BULUŞTU

Aydınlı Grup ve Eston Yapı ortak iştiraki ile hayata geçirilen, kiralama ve yönetim faaliyetlerini Value Solution Partners’ın yürüteceği, KoruFlorya projesinde yer alan AVM etabının lansmanı gerçekleştirildi.

01 April 2024
AVRUPA YAKASININ YENİ GÖZDESİ KORUFLORYA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ PERAKENDE SEKTÖRÜ İLE BULUŞTU Avrupa Yakası’nın en nezih semtlerinden biri olan Florya’da hayata geçirilen KoruFlorya Alışveriş ve Yaşam Merkezi perakendecilerle buluştu. Aydınlı Grup, Eston Yapı ve Value Solution Partners ev sahipliğinde gerçekleşen KoruFlorya AVM’nin lansmanı, perakende sektörünün lider markaları ve basın mensuplarının katılımı ile Mandarin Oriental Bosphorus’da gerçekleştirildi.

KoruFlorya Aile Rezidans’ın hemen altında konumlanan KoruFlorya alışveriş ve yaşam merkezi, Florya Atatürk ormanı ve Marmara Denizi’nin eşsiz güzelliği arasında bulunan konumu ile ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 60.000 m2’lik kiralanabilir alana sahip olan KoruFlorya AVM; 250’den fazla mağazayı bünyesinde barındıracak. Projenin; prestijli markaları, eğlence ve deneyim alanları, sinema salonları, cadde mağazaları, seçkin kafe ve restoranlarıyla şehrin en önemli cazibe merkezlerinden birisi olması planlanıyor.

Kiralama Faaliyetleri Value Solution Partners’a Emanet ...

KoruFlorya AVM projesinin kiralama ve yönetim faaliyetlerini, gayrimenkul ve yatırım yönetimi konusunda uzmanlaşmış lider bir profesyonel hizmetler firması olan Value Solution Partners yürütecek. KoruFlorya AVM projesini ön plana çıkartan özellikleri paylaşan VS Partners kurucu ortakları Dora Şahintürk ve Tarkan Ander, “Value Solution Partners olarak kiralama ve yönetim faaliyetlerini yürüteceğimiz böylesine kıymetli bir projenin hayata geçirilmesinde katkıları olan, Aydınlı Grup ve Esyon Yapı’ya sizlerin huzurunda teşekkürlerimizi iletiyoruz. 298 konutluk Koru Florya Aile Rezidans’ın hemen altında konumlanan KoruFlorya Alışveriş Merkezi ve Yaşam Merkezi’nin seçkin markalara ev sahipliği yaparak ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile bölgenin en güçlü alışveriş merkezi olacakşehrin en önemli yaşam alanlarından biri olacak.

280.000 m2’lik inşaat alanına ve 60.000 m2’lik kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan, 1.300 araçlık otoparkı ve 250’den fazla mağazayı bünyesinde barındıran KoruFlorya AVM; E-5, sahil yolu, TEM otoyolu alternatifleri ve toplu taşıma olanaklarıyla bölgenin kolayca ulaşım sağlanabildiği tek alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkıyor.

Florya Atatürk ormanı ve Marmara Denizi’nin arasında bulunan konumu ile doğa ve denizin keyfini bir arada sunan ve şehrin kalbinde yer alan KoruFlorya AVM’nin, yeni cazibe merkezlerinden biri olacağına ve bu değerli projenin kiralama faaliyetlerini en iyi şekilde yürüteceğimize inanıyoruz” dediler.

KoruFlorya AVM’nin 2025 yılının ilk çeyreğinde açılacağını da belirten Dora Şahintürk ve Tarkan Ander, “Value Solution Partners olarak misyonumuz her zaman en iyi hizmeti sunmak, fark yaratmak ve sürdürülebilir projelerle büyük başarılara imza atmak. Bu doğrultuda kiralama ve yönetim süreçlerini yürüteceğimiz KoruFlorya AVM’nin, şehrimize değer katacağına inanıyor ve böylesine kıymetli bir projenin altına imza atacak olmaktan gurur duyuyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum