Avrupa’nın En Büyük Balık Hali Hizmete Giriyor!

Avrupa’nın en büyük balık hali Gürpınar Su Ürünleri Hali yeni balık sezonu ile hizmete giriyor

31 Ağustos 2015
Avrupa’nın En Büyük Balık Hali Hizmete Giriyor!

Avrupa’nın en büyük balık hali Gürpınar Su Ürünleri Hali yeni balık sezonu ile hizmete giriyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketi ÖZİDAŞ tarafından işletmeciliği yürütülecek olan Avrupa’nın En Büyük Balık Hali Hizmete Giriyor!yeni balık sezonu ile hizmete giriyor.

ELEKTRONİK SATIŞ

Gürpınar Su ürünleri Halinde hayata geçecek olan E-Mezat sistemi ile ürünler, elektronik ortamda alıcı ve satıcıyı bir araya getiriyor.

Elektronik Müzayede sistemine geçilmesi ile su ürünleri mühendislerinin kalite kontrolü sonrasında müzayedeye çıkarılacak olan ürün alıcı ve satıcıyı sistem üzerinden bir araya getirecek.

Geleneksel yöntemden elektronik müzayede satış yöntemine geçiş sağlayan yeni sistemin hayata geçirilmesi ile esnafa uyum süreci için eğitim verilecek. Eğitimden sonra sistem tam olarak devreye girecek.

Kalite kontrolleri alanında uzman su ürünleri mühendisleri tarafından yapılarak; tür, sınıf ve kalitelerinin onaylandığı su ürünlerinin, rekabet koşulları oluşturularak, fiyatlarının izlenilebilir durumda olması sağlanacak. Ürünlerin yasaklı olup olmadığına bakılacak.

Üniversiteler ile yapılan çalışmalarla ürünlerin kalitesi belirlenecek

Gürpınar Su Ürünleri Hali projesinde 136 bin metrekare dolgu alanı, Tali Mendirek 900 metre, Ana mendirek 1282 metre, iskele 300 metre,  50 metre 3 adet parmak iskele, 1 adet gezinti iskelesi yer alıyor.

452 bin metrekare alana kurulu Gürpınar Su Ürünleri Hali 'nde 80 gemi, 800 araç ve 250 ton/gün ürün kapasiteli tesis, sosyal donatı alanları bulunuyor.

BİR BALIK HALİNDEN ÇOK DAHA FAZLASI

Tesis bünyesinde; Master Şef Eşliğinde Balık Pişirme Gösteri Merkezi, Restoranlar, Perakende Satış Noktaları, Dinlenme Alanları, Süs Havuzları, Yürüyüş Parkurları, Konferans Salonları, Camii, Banka Otopark vb. sosyal donatı alanlarını yapıldı.

Buzlama ile ilgili problemler varsa balıklar hemen soğuk hava depolarına alınacak, soğuk hava koşullarında muhafaza edilecek. Buzlar deniz suyundan elde edilecek.

Taşımacılık, indirme, yükleme, soğuk hava hizmeti ve tüm sosyal alanlar da ÖZİDAŞ hizmet verecek.

UCUZ BALIĞIN YENİ ADRESİ

Bu yenilik ve değişim ile halkımıza, kalitesi onaylanmış, fiyatı gerçek, tüm hijyen standartlarına uygun, ucuz ve sağlıklı su ürünlerinin sunulması amaçlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat