Avrupark Bahçekent’te 301 Bin TL’ye Açık Mutfaklı 2+1

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Şubat 2016
Avrupark Bahçekent’te 301 Bin TL’ye Açık Mutfaklı 2+1

Avrupark Bahçekent projesinde fiyatları 301 bin liradan başlayan açık mutfaklı 2 oda 1 salon dairelerden son 35 adet kaldı...

İstanbul Avrupa yakasında Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan inşaat imzası taşıyor. 500 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesi 21 blok halinde toplam 1.394 adet konut ve 86 adet ticari birimden meydana geliyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde konutların yer aldığı Avrupark Bahçekent projesinde açık mutfaklı 2+1 dairelerden son 35 adet kaldı. Fiyatları 301 bin liradan başlayan açık mutfaklı 2+1 dairelerin salon ve mutfak toplam büyüklüğü ise 35.77 metrekare olarak belirlendi. Projede 1+1 dairelerin fiyatları ise 220 bin liradan başlayarak yükseliyor.

Teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanan Avrupark Bahçekent projesinden daire sahibi olmak isteyenlerin yüzde 25 peşinat ödemeleri gerekiyor. Kalan tutar ise 36 ay vade farksız firma bünyesinde vadelendirilebiliyor. Ayrıca firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Dev şehir parkı Hayat Park’ın hemen yanında yükselen Avrupark Bahçekent projesi Akbatı AVM’ye 5 dakik, mesafede TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent sosyal olanakları

- Açık kapalı yüzme havuzları
- Bay-bayan sauna
- Buhar odası
- Türk hamamı
- Fitness center
- Pilates salonları
- Masa tenisi
- Çocuk parkı
- Tenis kortu
- Futbol sahası
- Yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları
- Kapalı otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.