Axis İstanbul AVM Yarın Kapılarını Açıyor

Axis İstanbul AVM yarın açılıyor. İlk etapta 135 mağaza ile hizmet verecek olan Axis İstanbul AVM'de ulusal ve uluslararası markalar bulunuyor...

17 Mayıs 2016
Axis İstanbul AVM Yarın Kapılarını Açıyor Axis İstanbul AVM yarın açılıyor. İlk etapta 135 mağaza ile hizmet verecek olan Axis İstanbul AVM'de ulusal ve uluslararası markalar bulunuyor...

Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığında İstanbul Eyüp’te, E-5 ile Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada yükselen Axis İstanbul projesi yarın saat 10:00’da kapılarını açıyor.

Axis İstanbul AVM Bayrampaşa'nın 40 bin metrekare kiralabilir alana sahip olan birinci fazı 135 mağaza, kafe ve restoranlar, teraslar, bin 400 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı, çocuk eğlence ve oyun alanı, 10 salonlu sinema ve fitness centerdan meydana geliyor. AVM’nin planlanan ikinci fazının açılmasıyla kiralanabilir alan 60 bin metrekareye mağaza sayısı ise 170’e ulaşacak.

Ofislerin dahil 550 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Axis İstanbul’un konsept optimizasyonunu, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini Ece Türkiye gerçekleştirecek.

Axis İstanbul AVM mağazaları

Axis İstanbul AVM’de H&M, LC Waikiki, De Facto, İpekyol, Mavi Jeans, Adidas, Hotiç, Flo, Gencallar Departman Mağazası, CarrefourSA, TeknoSA, Cinemaximum, Mac Fit, E-Bebek ve Joy Park gibi markalar yer alıyor.

Axis İstanbul AVM'ye nasıl gidilir?

Axis İstanbul AVM Aksaray-Havaalanı metrosunun Bayrampaşa durağı ile Topkapı-Habibler tramvay hattının Demirkapı durağı arasında yer alıyor. Bu istasyonlardan AVM’ye direkt olarak girilebiliyor. Projeye hızlı erişim için özel olarak yapılmış bağlantı yolu sayesinde TEM ve E-5 otoyollarından Axis İstanbul’a doğrudan giriş yapılabiliyor.

Axis İstanbul AVM nerede?

Adres: Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı Eyüp / İSTANBUL


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan rapora göre haziran ayından ülkede ikinci el konut satışı

25 Temmuz 2017


İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 70 dönümlük araziye 5MW’lık enerji tarlası kuracağını

25 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat