Ay Işığı Mercan Evleri’nin İnşaatına Başlandı

Muğla Bodrum'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

18 Kasım 2014
Ay Işığı Mercan Evleri’nin İnşaatına Başlandı

Ayışığı Gayrimenkul'ün Bodrum Gümüşlük'te hayata geçirdiği konut projesi Ayışı Mercan Evleri'nin inşaat çalışmaları başladı.

Bodrum'un Gümüşlük bölgesinde 3 bin 500 metrekarelik arazide 14 konut kapasitesi ile Ayışığı Gayrimenkul tarafından inşa edilen Ayışığı Mercan Evleri ,bahçe katı ve üst kat olmak üzere birbirinden bağımsız 2 oda 1 salon daire olacak şekilde projelendirildi.

Daire büyükleri 75 metrekarede sabitlenen projede teraslar 25 metrekare olarak planlandı.

ZENGİN SOSYAL DONATILAR

Gümüşlüğün merkezinde ana cadde üzerinde yer alan projede güvenlikten sosyal olanaklara, kullanılan malzemeden iç mimariye kadar yaşama değer katacak birçok ayırt edici özellik bulunuyor. Kompleksin içinde yarı olimpik yüzme havuzu, havuz başı barı, 24 saat güvenlik, müstakil açık otopark ve yeşil alan gibi her türlü konfor olanağı sağlanıyor.

ayısigi-mercan-evleri-banner

Ayışığı Mercan Evleri

DAİRELER 320 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Ayışığı Gayrimenkul firmasının kurucu ve yöneticisi Müslüm Özcan, 'başta Bodrum yarım adası ve güzel Ege'nin diğer tatil beldelerinde yeni projeleri hayata geçirmeye ve vatandaşın hak ettiği en güzel konut ve siteleri yapmaya devam edeceklerini' belirtti.

Daire fiyatlarının 320 bin liradan başladığı Ayışığı Mercan Evleri projesinden ev sahibi olmak ve proje hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.ayisigigayrimenkul.com.tr adresini ziyaret edebilirler.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.