AYD’NİN YENİ OYUNCUSU İSRA HOLDİNG OLDU

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından bu yıl 13. sü düzenlenen Alışveriş Ekonomisi Zirvesi; sektör yatırımcılarını, perakendecileri, alışveriş merkezi yöneticilerini ve sektöre destek veren firmaları bir araya getirdi.

16 December 2022
AYD’NİN YENİ OYUNCUSU İSRA HOLDİNG OLDU AYD Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Altaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede; dijital dünya, alışveriş ekonomisi, müşteri davranışlarının alışveriş ekonomisine etkisi, dijital dönemde pazarlama ve AVM’lerde yeni trendler konusu masaya yatırıldı.

AVM sektörüne hızlı giriş yapan İsra Holding’in AVM projelerinden V Mall İstanbul ile V Metroway katılımcıların büyük ilgisiyle karşılaştı. ‘Ekonomi Zirvesi’nde konuşan İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı; V Mall İstanbul ile V Metroway Alışveriş Merkezlerinin yanı sıra yeni AVM’leri bünyeye katmak için fizibilite çalışmaları yaptıklarını ve sektörün önemli oyuncuları arasında yer almayı hedeflediklerini kaydetti.Türkiye’de yaklaşık 445 AVM’nin iki milyondan fazla kişiye istihdam sağladığını belirten İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, “AVM’ler bugün yerli ziyaretçilerin yanı sıra yabancılar içinde en önemli ziyaret merkezleri haline geldi. Alışveriş turizminin önemli sac ayaklarından biri olan AVM’ler, günümüzde tüketicilerin ilk tercih ettiği mekânlar olma özelliğini koruyor. Bizde İsra Holding olarak önümüzdeki dönemde İstanbul’un uydu kenti Başakşehir’de V Metroway ile V Mall İstanbul projemizi hayata geçireceğiz. Bunun yanında yeni AVM’leri de bünyemize katmak için devam eden görüşmelerimiz var. Biz bu sektörün önemli oyuncuları arasında yer almak istiyoruz.

Biz holding olarak yatırım kararlarımızı; sektörün tespiti, doğru lokasyon seçimi ve finansman modelinin belirlenmesi şeklinde üç aşamada veriyoruz. Bunun yanında özellikle yeni girdiğimiz sektörlerde doğru partnerle iş birliği yapmaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda Perakende sektöründe olan her iki projemizde ECE Türkiye ile ilerlemeye karar verdik.

Projelerimizde öz sermaye ve çoklu ortaklık yapısına dayanan bir finansman modeli geliştirdik. Şu an Körfez ülkeleri başta olmak üzere 14 farklı ülkeden yatırımcımız bulunuyor. Yüksek potansiyelli ve düzenli gelir getiren projelerden oluşan portföyleri, profesyonel yönetim anlayışıyla buluşturuyoruz. Tesis ve varlık yönetimi, satış ve kiralama, pazarlama gibi alanlarda sektörün en iyileri ile çalışarak yatırımcılarımıza katma değer sunuyoruz.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum