Babacan Palace ve ‘Prime Suites’ten peşinatsız ev sahibi olma fırsatı

Güvenli ve lüks konut projelerine devam eden Babacan Holding, peşinatsız ödeme kolaylığı ile aylık 1.950 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

09 Temmuz 2017
Babacan Palace ve ‘Prime Suites’ten peşinatsız ev sahibi olma fırsatı Güvenli ve lüks konut projelerine devam eden Babacan Holding, peşinatsız ödeme kolaylığı ile aylık 1.950 TL taksitle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenler, ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projeleri ile tapularını hemen alarak taşınma fırsatına sahip oluyor.

Babacan Holding, konut sahibi olmayı kolaylaştıran yeni kampanyasında, ’Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat avantajı sunuyor.

Ev teslimlerinin başladığını ve ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere kira öder gibi kendi evlerine sahip olma fırsatı sunduklarını açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Bölgenin en lüks, en prestijli projeleri ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ otel konforunda rezidans konseptine sahip. Modern mimari anlayışın günümüz teknolojisiyle buluştuğu projelerimizde ulaşılmaz algısını kırarak lüks rezidans konforunu şimdi çok özel fiyatlarla sunuyoruz. Projelerimizden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sağlıyoruz” dedi.

Bölgenin en lüks projesi ‘Babacan Palace’

5 yıldızlı otel konsepti ile satışa sunulan ve Beylikdüzü bölgesinin en lüks projesi olma özelliği taşıyan ‘Babacan Palace’, İngiliz ve Osmanlı mimarisinin görkemi ve tarihi dokusunun modern anlayışıyla bütünleşiyor. Proje, 5 bin metrekare alan üzerinde toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı süit dairelerden oluşuyor.

Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Babacan Palace’tan peşinatsız aylık 1.950 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Peşinatı da 12, 24 ve 36 ay sonra olmak üzere üç eşit taksit ile ödeme imkânı da sağlayan projeden konut almak isteyenler, istediği bankadan da kredi kullanabiliyor.

‘Ev rahatlığı ve otel konforu bir arada’

‘Prime Suites’ ise kurulduğu 4.500 metrekarelik alanı ile giriş+18 kattan oluşan tek bloğu ile İstanbul’un prestij hattı olan Basın Ekspresi Yolu üzerinde yer alıyor. Toplam 142 adet, farklı metrekarelerde daire tipleri sunan ‘Prime Suites’ yüzme havuzu, business center, housekeeping ve kusursuz rezidans hizmetleri ile Güneşli’nin parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor.

‘Prime Suites’ yaşam kalitesini yükselterek ev ortamının rahatlığı ile otel konforunu tek çatı altında sunuyor. Ayrıca projedeki daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Hem yatırım hem de kira getirisi olanağı sunan projede, isteyenler dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor. Proje, TEM Otoyolu’na bağlantısı, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşımı ile çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Yıldırım Yapı Grubu’nun akıllı ev sistemleriyle donatacağı Kuleli Evleri, sahiplerine rahat ve konfo

16 Haziran 2018


Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar’a bağlı Güneşli Mahallesi’nde yapılan bir b

16 Haziran 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum