Babacan Premium 2. Etap ön talep dönemi başladı

Babacan Yapı’nın imza attığı Babacan Premium projesinde 2. Etap ön talep dönemi cazip fiyatlarla başladı.

10 Ağustos 2017
Babacan Premium 2. Etap ön talep dönemi başladı Babacan Premium, Babacan Yapı projesi olarak İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü E-5 üzerinde yükseliyor. İkinci etabı başlayan projede ön talep toplama dönemi başladı.

HER BEĞENİYE UYGUN MEKAN TASARIMI

Toplam 28 bin 620 metrekare alanda inşa edilen Babacan Premium karma konsept ile hayata geçiriliyor. Residence, tower, terrace ve home Office birimlerin yer aldığı proje her beğeniye ve ihtiyaca uygun konutu tek projede sunuyor.

292 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Dev bir proje olarak tasarlanan Babacan Premium,  toplam bin 9 konuttan oluşuyor. Projenin 2. Etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor. Toplam 117 konuttan meydana gelen Babacan Premium 2. Etap’taki konutlar 292 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Teslim tarihi Mart 2019 olarak belirlen projenin 40 ay vade farksız taksitle ev sahibi olma fırsatı da bulunuyor.

HEM ULAŞIM HEM DE DONATILARLA ÖN PLANA ÇIKIYOR

Avantajlı bir mevkide bulunan Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede konumlanarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yatırımcıların sosyal yaşamları için projedeki sosyal donatılar da özenle inşa ediliyor. Ev sahibi olmak isteyenler için proje, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, yürüyüş alanları, kafe, fitness salonu, spor alanlarıyla donatılmış konutları sunuyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.