Babacan Premium, CNR Emlak Fuarı’nda Vitrine Çıktı

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Kasım 2015
Babacan Premium, CNR Emlak Fuarı’nda Vitrine Çıktı

Esenyurt'ta yaşama geçirilen Babacan Premium projesi bugün kapılarını açan CNR Emlak 2015 fuarında yatırımcılarla buluştu...

Bugün kapılarını açan CNR Emlak Fuarı'na katılan Babacan Yapı, yeni projeleri Babacan Premium'u yatırımcılarla buluşturdu. 2016 yılında Esenyurt’un en beğenilen projesi olmaya aday Babacan Premium, yatırımcılardan tam not aldı.

Eylül ayında inşaat çalışmalarına başlanan Babacan Premium projesi yaklaşık 152 bin metrekare inşaat alanı üzerine yayılıyor. 5 blok halinde yükselen Babacan Premium projesi 1216 adet konut ve alışveriş merkezinde 102 adet ticari üniteden meydana geliyor. Babacan Premium projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon düz ve loft daire tiplerinde dizayn edildi. Projede 1+0 ve 1+1 daireler 41 katlı kulede yer alıyor. Babacan Premium projesinde 1. etabın 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabın ise 2018 yılı Eylül ayında teslim edilmesi öngörülüyor.

Fuar kapsamında düzenlenen “Türkiye’de Konut Sektörünün Dinamikleri ve Sorunları” panelinde konuşmacı olan Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan; “Babacan Yapı olarak 2002 yılından bu yana uyguladığımız tüm projelerimizde, sadece yapılar yükseltmek değil, bu yapılara hayat kazandıran yaşantıların mimarı olabilmeyi hedefliyoruz. Ürettiğimiz tüm projelerimizde inşa edildikleri bölgelerde standartları yeniden yorumlayarak, yer aldıkları bölgelere bir ışık tutmasını amaçlıyoruz. Daha ilk günden başlayıp, bu günlere kadar artarak hissettirdiğiniz güven duygusu ile yeni hayatlar inşa ediyoruz. Bu yıl fuarda yeni projemiz Babacan Premium’u tanıtma fırsatı bulduk. Projemizin ticari ve sosyal imkanları ile cazip fiyat olanaklarını yatırımcılara anlattık” dedi.

Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacan ise, “Her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Lokasyonu ile ön plana çıkan Babacan Premium kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunuyor.” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


2 yorum

Eray SARICA

10 Mar 2016, 01:09

Dairelerin metrekare fiyatları ne kadar?


Şengül Kırmızıtaş

10 Mar 2016, 01:12

Eray bey metrekaresi 2 bin 800 TL'den başlıyor...


GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık Mahallesi’ndeki arsa, 15.3 milyon TL’ye ihale yöntemiyle satışa çı

17 Ekim 2017


Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe’de hayata geçirilen projesi Skyland İstanbul’da of

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.