Babacan Premium Peşinatı Kaldırdı Faizi Sıfırladı

Esenyurt’ta yükselen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında hiç peşinatsız ya da vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor...

14 Haziran 2016
Babacan Premium Peşinatı Kaldırdı Faizi Sıfırladı Esenyurt’ta yükselen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında hiç peşinatsız ya da vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor...

Babacan Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta hayata geçirilen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.

Babacan Premium Ramazan konut kampanyası kapsamında hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 25 peşinat teslimde ödeniyor. Kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor.

Bir diğer seçeneğe göre ise yüzde 35 peşinat veriliyor kalan yüzde 65 ise şirket bünyesinde 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Üçüncü alternatife göre hiç peşinatsız 120 ay vade ile konut sahibi olunabiliyor.

Toplam bin 216 konuttan oluşan Babacan Premium Esenyurt projesi 7 bloktan meydana geliyor.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 2 etaptan oluşan Babacan Premium projesinde konutların yanı sıra kapalı AVM ve cadde dükkanları da yer alıyor.

2 etaptan oluşan projede 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.

Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konut satışları Haziran'da geriledi

Konut satışları Haziran'da geriledi

TÜİK tarafından açıklanan verilere göre Türkiye genelinde konut satışları Haziran ayında yüzde 8.1 a

24 Temmuz 2017


Mina Towers’tan ev alanlara tatil fırsatı

Mina Towers’tan ev alanlara tatil fırsatı

Başaran Holding imzası taşıyan Mina Towers, Eylül ayına kadar ev satın alan yatırımcılarına Ramada R

24 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat