Babacan Premium Peşinatı Kaldırdı Faizi Sıfırladı

Esenyurt’ta yükselen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında hiç peşinatsız ya da vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor...

14 Haziran 2016
Babacan Premium Peşinatı Kaldırdı Faizi Sıfırladı Esenyurt’ta yükselen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında hiç peşinatsız ya da vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor...

Babacan Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta hayata geçirilen Babacan Premium projesinde Ramazan kampanyası kapsamında birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.

Babacan Premium Ramazan konut kampanyası kapsamında hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 25 peşinat teslimde ödeniyor. Kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor.

Bir diğer seçeneğe göre ise yüzde 35 peşinat veriliyor kalan yüzde 65 ise şirket bünyesinde 50 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Üçüncü alternatife göre hiç peşinatsız 120 ay vade ile konut sahibi olunabiliyor.

Toplam bin 216 konuttan oluşan Babacan Premium Esenyurt projesi 7 bloktan meydana geliyor.

Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 2 etaptan oluşan Babacan Premium projesinde konutların yanı sıra kapalı AVM ve cadde dükkanları da yer alıyor.

2 etaptan oluşan projede 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.

Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Country Plus Corridor'da Hemen Teslim!

Bir FRH Yapı - ORN Yapı ortaklığı projesi olarak hayata geçen Country Plus Corridor, İzmir Menemen'd

28 Nisan 2017


Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Mindoza'da Hemen Teslim Villalar!

Bir Proses Mimarlık projesi olarak hayata geçen Mindoza, Muğla Bodrum'da yükseliyor. Projede konutla

28 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Bilgili Holding
  • Dumankaya inşaat
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Ağaoğlu inşaat
  • Sur Yapı
  • Polat inşaat
  • Mandarins Gayrimenkul İnşaat