Babacan Premium Projesi Görücüye Çıktı!

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

09 Eylül 2015
Babacan Premium Projesi Görücüye Çıktı!

İnşaat sektörünün önemli şirketlerinden Babacan Yapı, Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı'nda Babacan Premium projesini tanıttı.

Babacan Yapı Cityscape Global 2015 Fuarı’nda “Babacan Premium”u yabancı yatırımcı ile buluşturdu.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmaları arasında yer alan Babacan Yapı 8 – 10 Eylül 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’nda yatırımcılarla buluştu. Fuara katılan yatırımcıları kaliteli bir yaşama davet eden Babacan Yapı yeni projesi “Babacan Premium” ile fuarın yıldızları arasında yer aldı.

Babacan Yapı, her yıl dünyanın dört bir yanından gayrimenkul projelerinin sergilendiği Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’nda bu yıl İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yapılmaya başlanan Babacan Premium projesi ile katıldı. Dubai’de 8-10 Eylül tarihleri arasında Cityscape Global fuarında görücüye çıkan, 2016 yılında Esenyurt’un en beğenilen projesi olmaya aday Babacan Premium yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Dubai’de gerçekleşen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’nı değerlendiren Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan “Dünyanın dört bir yanından gayrimenkul projelerini görme imkanı bulduğumuz böyle bir organizasyona Türkiye’den birçok marka katılarak projelerini sergiledi. Babacan Yapı olarak bu yıl fuarda yeni projemiz Babacan Premium’u tanıtma fırsatı bulduk. Projemizin ticari ve sosyal imkanları ile cazip fiyat olanaklarını yabancı yatırımcılara anlattık. Yepyeni projemiz Babacan Premium fuarda yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Bu başarının doğru lokasyon seçimimiz ve ihtiyaçlara uygun projeleri hayata geçirme politikamızın bir eseri olduğu görüşündeyiz. Yurtdışında düzenlenen fuarlara katılarak hem ülkemizin hem de Babacan Yapı markamızın tanıtımını yapıyoruz” dedi.

Cityscape Global fuarında Babacan Premium ile buluşan yabancı yatırımcılara projenin detaylarını anlattıklarını belirten Babacan Yapı CEO’su Mehmet Babacan ise her projemizin kendine özgü bir çizgisi mevcut. Kısa dönemde prim avantajı ve yüksek yaşam kalitesi sunan projemiz Babacan Premium, yeşil alan, AVM, hotel apartment ve konforlu yaşamı bir arada bulma imkanı veriyor” şeklinde konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

çiğdem

03 Dec 2015, 06:49

Yerin adresini net alabilirmiyim fiyat lari nedir


GÜNDEM HABERLERİ


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Ankara Sincan'da inşa edilen Resital Yenikent projesinde anahtar teslimlerine başlandı.

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat