Babacan Prime Palace Projesi Satışta

11 Şubat 2016
PAYLAŞ
Babacan Prime Palace Projesi Satışta

Otel ve rezidans sistemini bir arada sunan Prime Palace projesinde dairenizi otel şartlarıyla kiraya verme imkanı sunuluyor...

Babacan Yapı yeni projesi Prime Palace projesini İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü'nde yaşama geçiriliyor. Babacan Yapı Prime Palace projesinde otel ile rezidans sistemini birlikte sunuyor. Projeden daire alanlar arzu ettiği takdirde otel yönetimi ile anlaşarak dairelerini otel şartlarında kiraya verebiliyor. Böylelikle hem kira geliri elde ediliyor hem de istenilen zaman dairede sahipleri kalabiliyor.

5 bin metrekare alan üzerine yayılan Prime Palace projesi İngiliz ve Osmanlı mimarisini günümüz teknolojisi ve modern mimari anlayışıyla bütünleştiriyor. 20 katlı tek blok halinde yükselen Prime Palace projesinde ilk 10 kat otel, diğer 10 kat ise rezidans olarak hizmet verecek. Toplam 248 adet suit daireden meydana gelen Prime Palace projesi stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dizayn edildi.

Konutların yanı sıra 8 adet ticari alanda bulunan Prime Palace projesi anaokulu, kolej, hastane, festival alanları, geniş park bahçeler ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında, metrobüse 5 dakika yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.

Prime Palace sosyal olanakları;

- Fitness center
- Sauna
- Açık yüzme havuzu
- Masaj odaları
- Spa
- Türk hamamı
- Tuz odası
- Konferans salonu
- Restoran
- Kafe
- Resepsiyon hizmetleri
- Vale parking
- House keeping
- Rent a car hizmetleri
- Otopark
- Güvenlik


"Babacan Prime Palace Projesi Satışta" haberine ait yorum yok

Yorum Yap