Bahçeşehir Atmaca Projesi Satışa Çıktı!

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Ekim 2015
Bahçeşehir Atmaca Projesi Satışa Çıktı!

Teslimlerin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanan Bahçeşehir Atmaca projesi satışa çıktı...

Bahçeşehir Göleti'nin yanında Bahçeşehir Park projesini yaşama geçiren Atama Grup aynı bölgedeki ikinci projesinin satışlarına başladı. Bahçeşehir Atmaca projesi İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir'de yükseliyor.

48 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan Bahçeşehir Atmaca projesi alçak katlı bloklardan oluşuyor. Yeşil alanlara geniş yer verilen Bahçeşehir Atmaca projesi Eston Şehir'in yanında, Citycourt projesi ve Günışığı Evleri projesinin arkasında konumlanıyor.

Bahçeşehir Atmaca projesi toplam 225 bağımsız birimden meydana geliyor. Bahçeşehir Atmaca projesinde 2 oda 1 salondan 6 oda 2 salona kadar daire seçenekleri ve villalar yer alıyor.

Bahçeşehir Atmaca Fiyat

Bahçeşehir Atmaca daire fiyatları 700 bin liradan başlayarak 1 milyon 500 bin liraya kadar yükseliyor.

Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Bahçeşehir Atmaca projesinde daire teslimlerinin 2017 yılının Eylül ayında yapılması öngörülüyor. Projenin tüm detayları 24 Ekim'de yapılacak toplantı ile açıklanacak.

Bahçeşehir Atmaca İletişim
Telefon: 0 212 412 12 22HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.