Bahçeşehir Konut Projeleri

İstanbul Bahçeşehir'de en yeni konut projelerinin fiyat, teslim tarihi, ödeme, kat planları ve konum bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

21 Kasım 2015
Bahçeşehir Konut Projeleri

Türkiye'nin ilk uydu kenti Bahçeşehir, yeni markalı konut projeleri ile yapılaşmasını hızla sürdürüyor. İşte Bahçeşehir konut projeleri...

Türkiye'nin ilk uydu kenti olma özelliğini taşıyan Bahçeşehir, son 15 yıldır planlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor.

İstanbul'un yeni gelişim yerleri arasında yer alan Bahçeşehir'de yapılaşma Toki tarafından yapılan toplu konutlarla başlıyor.

İlk yerleşimin 1994 yılında başladığı Bahçeşehir bugün lüks konut projeleri ile dikkat çekiyor.

Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında yer alan Bahçeşehir planlanan Mahmutbey Bahçeşehir metro ve Halkalı, Bahçeşehir Çatalca raylı sistem hattının devreye girmesi ile cazibesini daha da artıracağa benziyor.

Bahçeşehir'de Gül İnşaat, Soyak Yapı, Özyurtlar İnşaat ve Dekar Yapı gibi inşaat sektörünün köklü firmalarının konut projeleri yer alıyor.

İşte Bahçeşehir konut projeleri...

NLVE BAHEEHR

NLİVE BAHÇEŞEHİR'DE 299 bin TL'ye 2+1
Nlive Bahçeşehir projesi Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 21 katlı tek bloktan oluşan projede toplam 98 konut yer alıyor. Özyurtlar Nlive Bahçeşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Nlive Bahçeşehir fiyatları ise 299 bin TL'den başlıyor. Projede konutların yanı sıra 6 adet de dükkan yer alıyor.

VADTEPE GL EVLER

VADİTEPE GÖLEVLERİ'NDE 199 BİN TL'YE 1+1
Vaditepe Gölevleri projesi KİPTAŞ güvencesiyle hayata geçiriliyor. Toplam 357 konuttan oluşan Kiptaş Vaditepe Gölevleri projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir fiyatları ise 199 bin TL'den başlıyor. Aralık 2017'de konut teslimleri yapılması planlanan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

SOYAK KONFORA

SOYAK KONFORİA'DA 178 BİN TL
Soyak Konforia projesi toplam 5 bin konuttan oluşuyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Soyak Konforia Bahçeşehir projesinde fiyatlar ise 178 bin TL'den başlıyor 709 bin 800 TL'ye kadar yükseliyor. Soyak Yapı tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Soyak Konforia projesinde konut teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor.

SKY BAHEEHR

SKY BAHÇEEHİR'DE 380 BİN TL'YE 2+1
Sky Bahçeşehir projesi toplam 194 konutta oluşuyor. 4 bloktan meydana gelen Sky Bahçeşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Sky Bahçeşehir fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. Sinan Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Sky Bahçeşehir projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

BAHEEHR ATMACA

BAHÇEŞEHİR ATMACA'DA MİNİMUM 700 BİN TL
Bahçeşehir Atmaca projesi 48 bin metrekare alan üzerinde toplam 225 bağımsız birimden oluşuyor. 2+1'den 6+2'ye kadar farklı konut seçenekleri yer alan Bahçeşehir Atmaca projesinde fiyatlar ise 700 bin TL'den başlıyor 1 milyon 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Bahçeşehir Atmaca projesinde konut teslimlerinin ise Eylül 2017'de yapılması planlanıyor.

dekar asmal baheler

ASMALI BAHÇELER'DE HER EV BAHÇELİ
Asmalı Bahçeler projesi toplam 228 konuttan oluşuyor. Dekar Asmalı Bahçeler Bahçeşehir projesinde 8 farklı tipte 2+1'den 5+2'ye kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Her evin bahçeli olarak tasarlandığı projede fiyatlar ise 557 bin 520 TL'den başlıyor. 3 etaptan oluşan Dekar Asmalı Bahçeler'de ilk etap teslimleri Aralık 2015, ikinci etap teslimleri Mayıs 2016, 3.etap teslimlerinin ise Eylül 2016'da yapılması planlanıyor. Asmalı Bahçeler Dekar Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

BAHEEHR KONAKLARI

BAHÇEŞEHİR KONAKLARI'NDA 1 MİLYON 100 BİN TL
Bahçeşehir Konakları MFA inşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 3 etaptan oluşan Bahçeşehir Konakları projesinde 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor. Bahçeşehir Konakları fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

SOFA BAHEEHR

SOFA BAHÇEŞEHİR'DE HEMEN TESLİM 3+1 DAİRE 855 BİN TL
Gül inşaat tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir konut projesi Sofa Bahçeşehir toplam 120 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Sofa Bahçeşehir projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. 1+1 ve 2+1 konutların satışının tamamlandığı Sofa Bahçeşehir projesinde satışı devam eden 3+1'lerin fiyatı 855 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 104 bin TL'den başlıyor. Sofa Bahçeşehir projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü,

23 Ekim 2017


Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yaptığı açıklamada Türkiye'deki tüm konut ve b

22 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.