Balance Güneşli’de Teslimler Mart 2016’da

23 Ekim 2015
PAYLAŞ
Balance Güneşli’de Teslimler Mart 2016’da

Balance Gayrimenkul tarafından yaşama geçirilen Balance Güneşli projesinde teslimlerin 2016 yılının Mart ayında gerçekleşmesi hedefleniyor...

Güneşli ve çevresinin tek A Plus projesi olarak hayata geçirilen Balance Güneşli projesi Balance Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Toplam 83 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Balance Güneşli projesi çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeterek, daha verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunmak amacı ile yeni nesil ofis yaşamının en iyi örneğini ortaya koyuyor.

Balance Güneşli projesinde Plaza Ofis, Cadde Ofis, Loft Ofis, Stüdyo Ofisler olmak üzere büyük ve küçük ölçekli şirketlerin her türlü ofis ihtiyacına yönelik alanlar bulunuyor. İnşaat çalışmaları devam eden Balance Güneşli projesinde teslimlerin 2016 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor.

Balance Güneşli projesinde yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçeleri, restoran ve kafeler, mağaza ve hizmet noktaları, yemekhane, 700 metrekarelik sosyal tesiste fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates ve yoga stüdyoları, müzik odası, hobi odaları, cep sineması, güvenlik ve otopark gibi imkanlar yer alıyor.

Basın Ekspres Caddesi üzerinde konumlanan Balance Güneşli projesinin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve Sahil yollarını birbirine bağlayan bir noktada konumlanan Balance Güneşli projesi metro, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakın mesafede konumlanıyor.


"Balance Güneşli’de Teslimler Mart 2016’da" haberine ait yorum yok

Yorum Yap