Balat Zümrüt projesi yeşiller içerisinde huzurlu bir yaşam sunuyor

Bursa Nilüfer'de inşa edilen Balat Zümrüt projesinde 3+1 ve 4+1 lüks daireler bulunuyor.

12 Ekim 2017
Balat Zümrüt projesi yeşiller içerisinde huzurlu bir yaşam sunuyor 28 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Balat Zümrüt projesi, Sedaş İnşaat imzası taşıyor. 204 konuttan meydana gelen projede 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekli daireler bulunuyor.

14 blok şekliyle inşa edilen Balat Zümrüt projesinde yer alan dairelerin brüt büyüklükleri 150 metrekareden başlayarak daire tipine göre 201 metrekareye kadar yükseliyor.

BALAT ZÜMRÜT FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME PLANLARI

Konut teslimlerinin 2020 Ekim'de yapılması planlanan Balat Zümrüt projesinde dairelerin fiyat listesi açıklandı. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 780 bin TL'den başlıyor. 4+1 dairelerin fiyatları ise 980 bin TL'den başlıyor.

Sedaş İnşaat tarafından kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede aynı zamanda banka kredisi kullanarak da konut sahibi olunabilir.

Gayrimenkul uzmanları, Balat Zümrüt projesinin tamamlanmasıyla yüzde 40 oranında prim yapabileceği düşüncesindeler. Ayrıca projedeki daireler için yüksek kira getirisi beklentisi mevcut. Bu özellikleri ile proje, hayat sürmenin yanı sıra yatırım amaçlı satın alımlar için de uygun profil çiziyor.

BALAT ZÜMRÜT PROJESİ NEREDE?

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yer alan Balat Zümrüt projesi, Bursa'nın nezih bölgeleri arasında gösterilen Balat Mahallesi'nde hayat bulacak. Gerek yaşam alanındaki yeşil hassasiyeti, gerekse de konumuyla yeşiller içerisinde huzurlu bir yaşam sürme fırsatını sunan proje, aynı zamanda banka, hastane, okul gibi önemli kuruluşlara da kolay ulaşım imkanını barındırıyor.

HUZURUN VE KONFORUN BURSA'DAKİ YENİ ADRESİ OLMAYA ADAY PROJE

Balat Zümrüt projesinde lüks ve huzurlu bir hayatın yanına konfor ögesini de eklemek amacıyla birçok sosyal imkana yer verilmiş durumda. Projede otopark ve güvenliğin yanı sıra kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanı, kameralı güvenlik sistemi, yürüyüş alanı, kafeterya, peyzaj, kütüphane ve sinema odası gibi sosyal donatılar bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

İstanbul’da kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Ahes Misal İstanbul, CNR Emlak Fuarına özel k

22 Kasım 2017


Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı mülkiyeti kendisine ait olan 2 arsasını ihaleye çıkaracak.

22 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.