Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları İçin Son Gün 26 Ağustos

22 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları İçin Son Gün 26 Ağustos
Başakşehir Merkez Çarşı fiyatları 150 bin TL'den başlıyor. Projedeki dükkanlar 28 Ağustos'ta açık artırmayla satışa çıkıyor...

Başakşehir merkezinde Park Mavera 2 projesinin bünyesinde hayata geçirilen Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları açık artırmayla satışa çıkıyor. Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları Emlak Konut GYO güvencesinde Makro ve Akyapı ortaklığında inşa ediliyor.

Toplam 252 adet cadde dükkan ve mağazasından meydana gelen Başakşehir Merkez Çarşı'da dükkanlar 6 metre tavan yükseliğine sahip. Tüm dükkanlara doğalgaz hattı ve yüzde 100 jeneratör yedeklemesi yapılacak olan projede üst kat dükkanlara çıkışlar yürüyen merdiven ya da asansör ile oluyor.

Türkiye'nin ilk planlı kent meydanında yer alan Başakşehir Merkez Çarşı'nın çevresinde dev hastane, dev şehir parkı, kamu binaları ve çok sayıda konut projesi bulunuyor. Yüzlerce insanın kesişim noktasında yükselen Başakşehir Merkez Cadde dükkanları tramvay ve metro durağına yürüme mesafesinde, TEM'e ve 3. Köprü Bağlantı Yolu'na yakın mesafede konumlanıyor.Başakşehir Merkez Çarşı dükkanları başvuruları için son gün 26 Ağustos olarak belirlendi. Fiyatları 150 bin TL'den başlayan Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları 28 Ağustos'ta açık artırmayla satılacak.

Başakşehir Merkez Çarşı Emlak Konut Onaylı Ödeme Seçenekleri

- Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim
- Yüzde 30 peşinat ile aylık yüzde 0,7 vade farkıyla 120 ay taksit
- Yüzde 30 peşinat ile TÜFE'li (artan taksitli) 120 ay taksit"Başakşehir Merkez Çarşı Dükkanları İçin Son Gün 26 Ağustos" haberine ait yorum yok

Yorum Yap