Başakşehir Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası İmar Planı Onaylandı

Daha önce itirazlar sebebiyle yeniden düzenlenen Başakşehir Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası imar planı bakanlık tarafından onaylandı...

03 Ağustos 2016
Başakşehir Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası İmar Planı Onaylandı Daha önce itirazlar sebebiyle yeniden düzenlenen Başakşehir Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası imar planı bakanlık tarafından onaylandı...

Başakşehir Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası’na ilişkin imar planları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandı.

Daha önce 26 Ekim 2015 ile 24 Kasım 2015 tarihleri arasında askıya çıkarılan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına askı süresi içerisinde yapılan itirazların kısmen kabulü ve kısmen reddi doğrultusunda yapılan düzenlemeler sonucunda yeniden onaylandı.Şehit Piyade Çavuş Ahmet Öztürk Kışlası imar planı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ilan panosu ile internet sitesinde 3 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında askıya çıkarıldı. Plan 30 gün boyunca askıda kalacak.

Planlama alanında tamamı plan sınırları içinde ya da kısmen planlama alan sınırında yer alan toplam 103 parsel bulunuyor. 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Konut fiyatları Eylül ayında en çok Bursa’da arttı

Toplam 68 ili kapsayan ‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ ve ‘REIDIN Emlak Endeksi’ Eylül ayı

16 Ekim 2017


Tapuda kadın malik oranı artıyor

Tapuda kadın malik oranı artıyor

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun yaptığı açıklamada son zamanlarda tapuda erken egem

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.