Başkan Doğan Mahalle İncelemelerine Devam Ediyor!

Kocaeli İzmit'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Eylül 2015
Başkan Doğan Mahalle İncelemelerine Devam Ediyor!

İzmit’te altı yılı aşkın zamandır aralıksız gerçekleştirilen mahalle inceleme gezisi Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla Turgut mahallesinde devam etti...

Mahalle inceleme gezisine Başkan Doğan’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Fen İşleri Müdürü Mehmet Uzun, Temizlik İşleri Müdürü İbrahim Dizman, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Hakan Yıldız, Park ve Bahçeler Müdürü Ayhan Varol, Zabıta Müdürü Nihat Kaymak ile birim sorumluları katıldı. İnceleme gezisinde Turgut mahalle Muhtarı Mehmet Kurt da hazır bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve beraberindekiler cadde ve sokakları tek tek dolaşarak sorunları yerinde tespit ettiler. Bölge sakinleriyle de görüş alış verişinde bulunan Başkan Doğan, “İlk görev dönemimizde Turgut mahallesine birçok hizmette bulunduk. Mahallemizin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan mahalle konağını hizmete açtık. Aynı zamanda 5 bin 380 metrekarelik en büyük parklarımızdan birisi olan Mutluluk Parkı’nı bölge sakinlerinin hizmetine sunduk. Devam eden birçok çalışmamızla Turgut mahallemiz her geçen gün daha da gelişmektedir” dedi.

Başkan Doğan, mahalle inceleme gezilerinin hizmetlerin hızlı ve verimliliği bakımından çok önemli olduğunu da ifade ederek, “Turgut mahallemiz de şehrimizin büyük ve güzide mahallelerinden birisi. Belediyemizin bütün üst yönetim kadrosuyla yaptığımız inceleme gezimizde sorunları yerinde görme imkanı bulduk. Turgut mahallemiz inşaat yönünden de oldukça hareketlilik yaşıyor. Yapılan hizmetler ve manzarası ile cazibe merkezi haline gelen Turgut’taki inşaat çalışmalarından bölge sakinlerinin olumsuz etkilenmemesi için de tedbirler alıyoruz. İnceleme gezimiz sırasında yapılacak işlerle ilgili olarak da önemli kararlar aldık. Bu mahallemizde de yeni park ve yeşil alan düzenlemeleri yapacağız. Bazı yerlerde vatandaşlarımızın ulaşımını rahatlatmak için merdivenler yapılacak. İstinat duvarı gereken yerler için çalışma başlatacağız. Bütün amacımız halkımızın bulunduğu mahallede gurur duyarak yaşamasıdır” şeklinde konuştu. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.