Başkan Doğan Mahalle İncelemelerine Devam Ediyor!

Kocaeli İzmit'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Eylül 2015
Başkan Doğan Mahalle İncelemelerine Devam Ediyor!

İzmit’te altı yılı aşkın zamandır aralıksız gerçekleştirilen mahalle inceleme gezisi Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla Turgut mahallesinde devam etti...

Mahalle inceleme gezisine Başkan Doğan’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, Fen İşleri Müdürü Mehmet Uzun, Temizlik İşleri Müdürü İbrahim Dizman, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Hakan Yıldız, Park ve Bahçeler Müdürü Ayhan Varol, Zabıta Müdürü Nihat Kaymak ile birim sorumluları katıldı. İnceleme gezisinde Turgut mahalle Muhtarı Mehmet Kurt da hazır bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve beraberindekiler cadde ve sokakları tek tek dolaşarak sorunları yerinde tespit ettiler. Bölge sakinleriyle de görüş alış verişinde bulunan Başkan Doğan, “İlk görev dönemimizde Turgut mahallesine birçok hizmette bulunduk. Mahallemizin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan mahalle konağını hizmete açtık. Aynı zamanda 5 bin 380 metrekarelik en büyük parklarımızdan birisi olan Mutluluk Parkı’nı bölge sakinlerinin hizmetine sunduk. Devam eden birçok çalışmamızla Turgut mahallemiz her geçen gün daha da gelişmektedir” dedi.

Başkan Doğan, mahalle inceleme gezilerinin hizmetlerin hızlı ve verimliliği bakımından çok önemli olduğunu da ifade ederek, “Turgut mahallemiz de şehrimizin büyük ve güzide mahallelerinden birisi. Belediyemizin bütün üst yönetim kadrosuyla yaptığımız inceleme gezimizde sorunları yerinde görme imkanı bulduk. Turgut mahallemiz inşaat yönünden de oldukça hareketlilik yaşıyor. Yapılan hizmetler ve manzarası ile cazibe merkezi haline gelen Turgut’taki inşaat çalışmalarından bölge sakinlerinin olumsuz etkilenmemesi için de tedbirler alıyoruz. İnceleme gezimiz sırasında yapılacak işlerle ilgili olarak da önemli kararlar aldık. Bu mahallemizde de yeni park ve yeşil alan düzenlemeleri yapacağız. Bazı yerlerde vatandaşlarımızın ulaşımını rahatlatmak için merdivenler yapılacak. İstinat duvarı gereken yerler için çalışma başlatacağız. Bütün amacımız halkımızın bulunduğu mahallede gurur duyarak yaşamasıdır” şeklinde konuştu. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat