Başkan Keleş Söz Verdi Sözünü Yerine Getirdi!

18 Eylül 2015
PAYLAŞ
Başkan Keleş Söz Verdi Sözünü Yerine Getirdi!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Kazukoğlu Mahallesinde seçim öncesinde verdiği sözü yerine getirdi...
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cuma namazını kılmak üzere gittiği Kazukoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşla hasbihal eden Başkan Keleş, Kuzey Bağlantı Yolu üzerinde yer alan Kazukoğlu Mevkiinin Kalıcı Konutlar Bölgesi ile bağlantısını sağlayacak üst geçidi de inceledi.
Karayolları Genel Müdürlüğü marifeti ile Düzce’ye kazandırılan üst geçit hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Keleş, hızlı akan trafiğin vatandaşlar için tehlike oluşturduğuna dikkat çekerek “Seçimler öncesinde gezdiğimizde vatandaşlarımızın buraya üst geçit yapılması ile ilgili bir talebi vardı. Girişimlerimiz sonucunda bu ana bu üst geçit kazandırıldı. Kazukoğlu Mahallesi ile Kalıcı Konutlar birbirine bağlayan bir köprü. Daha önce çok ciddi sıkıntılar yaşanıyordu sizin de bildiğiniz gibi. Çocuklar buradan karşıya geçerken ciddi tehlike atlatıyorlar. Bu bir duble yol gördüğünüz gibi, çok süratli araç akışı var. Dolayısıyla bugün burada çok önemli bir ihtiyacı karşılamış olduk. Çok güzel de bir köprü yapıldı, Karayolları son teknoloji kullanarak bu yaya köprüsünü gerçekleştirdi. Bu köprünün bağlantı yerlerinde de biz çevre düzenlemesine gireceğiz ve burası çok güzel bir geçiş yerine dönüşecek. Ayrıca Kazukoğlu Mahallesi’ne doğalgazı da ulaştırdık biliyorsunuz. Bu yıl inşaatı tamamen bitmiş olacak. Böylece biz de seçimden sonra Kazukoğlu Mahallesine vaat ettiğimiz iki hizmeti daha gerçekleştirmiş olduk. Bu köprünün yapımında emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Kazukoğlu Mahalle Muhtarı Ali Taymaz da Başkan Keleş’e eşlik ederek üst geçit için teşekkürlerini iletti. Taymaz, “Bu bağlantı köprüsü bizim için, çocuklarımız ve sağlık ocağımız için çok harika bir şey oldu. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, özellikle başkanıma. Başkanım bu geçit için söz vermişti ve sözünde durdu” dedi. İHA


"Başkan Keleş Söz Verdi Sözünü Yerine Getirdi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap