• Diğer Haberler
  • Başkan Koçak ve Aktürk’ten Milli Emlak Müdürü’ne Ziyaret!

Başkan Koçak ve Aktürk’ten Milli Emlak Müdürü’ne Ziyaret!

Aksaray Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Eylül 2015
Başkan Koçak ve Aktürk’ten Milli Emlak Müdürü’ne Ziyaret!

Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, Milli Emlak Müdürlüğü’ne yeni atanan Harun Yıkmış’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu...

Milli Emlak Müdürü Harun Yıkmış ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aksaray’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Aksaray’ın İç Anadolu Bölgesi’nin muhteşem bir kenti olduğunu ifade eden Milli Emlak Müdürü Yıkmış, Aksaray için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ise hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Aksaray hakkında Yıkmış’a bilgiler verdi. Başkan Koçak, Aksaray’ın tarım ve hayvancılık kenti olduğunu belirterek, Aksaray’ın petrolünün tarım ve hayvancılık olduğunu kaydetti. Aksaray’da sivil toplum örgütleri ve kamu kurum kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığını dile getiren Başkan Koçak, yapılacak çalışmalarda her zaman destek olacaklarını vurguladı.

Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk ise Aksaray’ın hayvancılığı alanında bilgiler verdi. Aksaray’da tarımın olduğu kadar hayvancılığında çok iyi seviyelerde olduğunu ifade eden Başkan Aktürk, özellikle son dönemlerde hükümetin verdiği destekler kapsamında hayvancılığın giderek büyüdüğünü kaydetti. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan rapora göre haziran ayından ülkede ikinci el konut satışı

25 Temmuz 2017


İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 70 dönümlük araziye 5MW’lık enerji tarlası kuracağını

25 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat