Başkan Toru Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor!

Konya Meram'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Ekim 2015
Başkan Toru Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor!

Konya’nın merkez Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, ‘Mahallemizde Başkan var’ projesi kapsamında mahallelere misafir olmaya devam ediyor...

‘Yerinde tespit, yerinde çözüm’ sloganıyla çalışmalara yön verilen Meram Belediyesi’nde Başkan Fatma Toru, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Önceki gün Uzunharmanlar, Tırılırmak, Muradiye ve Kalfalar mahalleleri sakinleri ile kapalı pazar alanında buluşan Başkan Toru, belediye olarak yaptıkları çalışmalardan bahsederken, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Programa AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, AK Parti Konya Milletvekili adayı Mustafa Efe, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

MERAM TARİHİNDE BİR İLK
Uzunharmanlar, Tırılırmak, Muradiye ve Kalfalar mahallelerinde en büyük sorunun imar ve mülkiyet sıkıntısı olduğunu ifade eden Başkan Toru, “Meram tarihinde bir ilki başararak bir yıllık süreçte 50 milyon m2’lik alanda imar planlaması gerçekleştirdik. Planlama çalışmaları özen ve itina isteyen konular. Biz Meram’ın önündeki engelleri aşmak için çalışmalarımıza hızlı bir şekilde yön verdik ve büyük ölçüde imar planlamaları tamamlandı. Uzunharmanlar, Tırılırmak, Muradiye ve Kalfalar mahalleleri de imar planlamalarının ardından yapılacak yatırımlarla değerli hale gelecek” şeklinde konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ise, Meram Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları beğeniyle takip ettiklerini ifade ederken, 1 Kasım’da yapılacak seçimde Türkiye’nin geleceğinin oylanacağını belirtti.

Programın son bölümü soru ve cevap şeklinde geçerken Başkan Toru, istek ve talepleri dinledi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan rapora göre haziran ayından ülkede ikinci el konut satışı

25 Temmuz 2017


İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 70 dönümlük araziye 5MW’lık enerji tarlası kuracağını

25 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat