• Diğer Haberler
  • Başkan Üzülmez’den Müteahhit Mağdurlarına Destek!

Başkan Üzülmez’den Müteahhit Mağdurlarına Destek!

Özel bir firmadan ev alarak mağdur edilen vatandaşlara Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, destek sağladı

02 Ekim 2015
Başkan Üzülmez’den Müteahhit Mağdurlarına Destek!

Özel bir firmadan ev alarak mağdur edilen vatandaşlara Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, destek sağladı...

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından özel bir inşaat firmasından ev alarak mağdur edilen vatandaşlara ruhsatları verildi. Müteahhit tarafından mağdur edilen site sakinleri tarafından geçici ve gönüllü olarak blok temsilcisi seçilen Abbas Çakar ve beraberindeki heyetle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Temsilciler adına konuşan Abbas Çakar, “Biz yaklaşık 4 aydır bu sorunlar ile uğraşıyoruz. 2 bayram geçirdik. Ancak bu sorunlar nedeniyle bayramı tadında yaşayamadık. Bizim için asıl bayram bugündür. Büyükşehir Belediye Başkan vekilimiz Zekeriya Bey, siz ve başkan yardımcınız Bali Holat ile Yapı Kontrol Müdürümüz Mustafa Kasımoğlu ve bütün çalışanlarınıza teşekkür ederiz. Müteahitin bize yaşattığı mağduriyetler hala sürüyor. Ancak bizim için en büyük sorun olan iskân sorunumuzu çözdünüz. Hepimiz rahat bir nefes aldık. Şimdi en yakın zamanda inşallah elektrik aboneliklerimiz açtırıp, kat mülkiyetlerini üzerimize alacağız. Ardından işi site yönetimine verdikten sonra müteahhit firma ve ortakları hakkında hukuksal işlemler başlatacağız. Sitemizdeki sorunları çözdükten sonra, İnşallah sizi de en kısa sürede sitemizde ağırlayıp teşekkür etmek isteriz” dedi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Göreve geldiğimizden bu yana sizin yaşadığınız sorunlara benzer sorunlar yaşayan vatandaşlarımıza hep yardımcı olmaya çalıştık. Sizin sitenizde de birçok kişi biriktirdiği ile eşinden dostundan destek alarak veya banka kredisi kullanıp ev sahibi olmuş. Müteahitinizin işleri kötü gitmiş ve sizi sorunlar ile baş başa bırakmış. Biz bu konularda mağdur olan vatandaşlarımız için her ne gerekiyorsa yapmaya çalışırız. Hem benim hem de personelimiz için yeterlidir. Sizin kadar bende iskânlarınızı alabilmenize sevindim. İnşallah en kısa sürede diğer sorunlarınızı da halledersiniz” dedi. iHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Amerika’nın Teksas eyaletinde 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ABD Emlak Yatırım Danı

07 Kasım 2017


Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir proje arazisi, 17 Eylül’de tamamlanan Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin 12 K

07 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.