Batı Mahal Projesi CNR Expo Emlak Fuarı’nda

27 Ekim 2015
PAYLAŞ
Batı Mahal Projesi CNR Expo Emlak Fuarı’nda

Batı Mahal projesi 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşen 2015 CNR Expo Emlak Fuarı yerini alacak...

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde villa projesi olarak yaşama geçirilen Batı Mahal projesi Yalçınlar Group imzası taşıyor. Batı Mahal projesi 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen CNR Expo Emlak Fuarı'nda gayrimenkul yatırımcılarıyla bir araya gelecek.

4'üncü Hall 4-D08 numaralı standında misafirlerini ağırlayacak olan Batı Mahal projesi 150 villadan meydana geliyor. 90 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Batı Mahal projesinde villalar 351 m2, 386 m2 ve 454 m2 olmak üzere 3 farklı tipte dizayn edildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın, Büyükçekmece'de hayata geçirdikleri GölMahal Villaları'nın Körfez ülkeleri başta olmak üzere uluslararası yatırımcılardan gördüğü büyük ilginin ardından, aynı bölgede ve özel bir lokasyonda Batı Mahal projesini hayata geçirdiklerini ifade ediyor.

Yalçın, Gölmahal villalarının satışlarının yüzde 40'ını yabancı yatırımcılara yaptıklarını ve Batı Mahal villalarının da şu ana kadar yüzde 10'unu yabancı yatırımcılara sattıklarını açıkladı.


"Batı Mahal Projesi CNR Expo Emlak Fuarı’nda" haberine ait yorum yok

Yorum Yap