Batışehir’de ‘Loca’ Kampanyası

03 Haziran 2014
PAYLAŞ
Batışehir’de ‘Loca’ Kampanyası

Ege Yapı Group'un Bağcılar'da inşa ettiği Batışehir projesinin loca etabı satışa sunuldu.

TEM Otoyolu'na cepheli bir konumda yükselen ve Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olmasıyla öne çıkan Batışehir, son konutların satıldığı, oturum ve yatırımcı için avantajlı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Yaşamın başladığı Batışehir'de loca etabı görücüye çıktı. Yatırımcısına yüzde 1 peşinat, 36 ay 0 faiz ve yüzde 1 KDV seçenekleri sunan Batışehir Loca, Batışehir'de; yüzlerce seçkin mağaza ve markanın yer alacağı, 'Alışveriş Caddesi'nin hemen üzerinde yükseliyor.

40 FARKLI DAİRE TİPİ

Batışehir, 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipiyle yatırımcılarını bekliyor. Projede daire fiyatları 218 bin TL ile 1 milyon 573 bin TL arasında değişiyor.

100 BİN METREKARE YEŞİL ALAN

772 bin metrekare üzerine inşa edilmiş olan Batışehir projesi 700 milyon TL'lik yatırımla Avrupa'nın en büyük projelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Batışehir'de konut, rezidans, şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, açık hava çarşısı, spor salonları ve 100 bin metrekare yeşil alan mevcut. 15 bin kişi kapasiteli Batışehir projesinin tasarımını Bünyamin Derman üstlendi.

Bu büyük projenin en stratejik yerinde bulunan Batışehir Loca'ya yatırım yapanlar aynı zamanda İstanbul'un önemli lokasyonlarından birine de yatırım yapmış oluyor.

Batışehir Loca İletişim Bilgileri:
Web: http://www.batisehir.com/
Telefon: 444 5 343


"Batışehir’de ‘Loca’ Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap