Batışehir’den 25 Milyon TL’lik Toplu Satış

09 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Batışehir’den 25 Milyon TL’lik Toplu Satış
Batışehir projesi Suudi Arabistan'ın önemli bir yatırım şirketine 25 milyon TL değerinde toplu satış gerçekleştirdi...

İstanbul Bağcılar’da yükselen Batışehir projesine yabancı yatırımcının ilgisi sürüyor. Suudi Arabistanlı yatırımcı bir şirket, Batışehir projesinden 25 milyon TL değerinde toplu satın alma yaptı.

Avrupa’nın ‘En İyi Karma Kullanım’ projesi ödülüne sahip olan Batışehir projesi konut, rezidans, ofis, alışveriş caddesi, okul ve otellerden meydana geliyor. Toplam 3 bin 189 konuttan oluşan projede stüdyodan 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Yabancıların Gayrimenkul Sektörüne Güveni Devam Ediyor
Suudi yatırımcı şirkete yapılan satış ile ilgili açıklamada bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı “Böyle bir dönemde Ege Yapı projesine yapılan yatırımı, ülkemize yapılmış bir yatırım olarak görüyorum. Yabancıların ülkemize ve gayrimenkul sektörüne güveni devam ediyor. Bu satış işlemi de bunun en büyük göstergelerinden” dedi.

Kampanyalar Satış Ofisinde Yoğunluğa Sebep Oldu
Emlak Konut ve GYODER kampanyaları ile satış ofislerinde büyük yoğunluk yaşadıklarını söyleyen Kabadayı, “Bu kalkışma girişimi bile yabancı yatırımcının ülkenin güvenli liman konumlandırmasını bozamadı. Bireysel ve kurumsal yabancı yatırımcı talepleri ve satışları gelmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

"Batışehir’den 25 Milyon TL’lik Toplu Satış" haberine ait yorum yok

Yorum Yap