Bayraklı Belediyesi Soğukkuyu’daki arsasını satacak

Bayraklı Belediye Başkanlığı, Soğukkuyu’daki 6 milyon 850 bin TL muhammen bedele sahip arsasını ihale yoluyla satışa çıkardı.

02 Ağustos 2017
Bayraklı Belediyesi Soğukkuyu’daki arsasını satacak Bayraklı Belediye Başkanlığı, Soğukkuyu Mahallesi’ndeki arsasını 22 Ağustos 2017 tarihinde saat 14.00’da satışa çıkaracağını duyurdu. Arsa, Soğukkuyu Mahallesi 40217 ada 1 parselde konumlanıyor. Arsa, toplam bin 94,20 metrekare büyüklüğe sahip.

İmarda “ayrılık nizam 9 kat konut alanı” olarak kayıtlı olan arsa, 6 milyon 850 bin TL muhammen bedel ile ihale yoluyla satışa çıkacak. Kapalı teklif usulü ile düzenlenecek olan ihale, Bayraklı Belediyesi yeni hizmet binasında bulunan encümen toplantı salonunda düzenlenecek. İhaleye katılacakların, şartnameye uygun hazırlayacakları tekliflerini 22 Ağustos 2017 Salı günü saat 12.30’ kadar sıra numaralı alındılar karşılığında emlak ve istimlak müdürlüğüne vermeleri gerekiyor.

İhaleye katılacaklarda aranan şart ise; ihalesine iştirak edilecek taşınmazın geçici teminat bedelini veya buna ilişkin yasada ön görülen teminat karşılıklarının en geç ihale günü saat 12.30’a kadar belediyenin hesabına yatırılması veya teslim edilmesi gerekiyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yabancıya konut

23 Kasım 2017


Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Sektör temsilcilerinde Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi TÜİK ve

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.